Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Inuta, Brencis, Audris
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Hipotēku bankas jaunais vārds - ALTUM

Hipotēku banka no 2014. gada 1. janvāra strādā ar jaunu nosaukumu – valsts akciju sabiedrība „Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum” (saīsināti – ALTUM). Tāpat Hipotēku banka (tagad ALTUM) ir mainījusi statusu un 2014.gadu sākusi kā finanšu institūcija, nevis banka.

Par pārmaiņām stāsta ALTUM Gulbenes filiāles vadītājs Valtis Krauklis:
Kāpēc Hipotēku banka pārdēvēta par ALTUM?
Vārds ALTUM mums un mūsu klientiem nav svešs. To jau kopš 2005. gada nesusi Hipotēku bankas struktūrvienība, kas nodalīti no komerciālajiem pakalpojumiem nodarbojās ar valsts atbalsta programmu īstenošanu.  Latīņu valodā altum...
Vairāk


NVA aicina jauniešus piedalīties aptaujā

Projekta "Eiropas programmas īstenošana pieaugušo izglītības jomā" ietvaros NVA ir uzsākuši gatavot nākošos starpresoru forumus. Otrais forums notiks 7. februārī par tēmu "Pieaugušo izglītības resursi jauniešu bezdarba mazināšanai".

Eksperts aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 29 gadiem piedalīties aptaujā. Svarīgi ir uzzināt visu Latvijas novadu jauniešu viedokli. Ziņojums ar pētījuma rezultātiem tiks publicēts IZM mājas lapas projekta sadaļā.

Aptauja:...
Vairāk


Sadzīves atkritumu apsaimniekošana

Cienījamie Ērgļu novada iedzīvotāji!

     2013.gada 7.novembrī SIA „Vides pakalpojumu grupa”, pamatojoties uz atklāta konkursa rezultātiem, ir noslēgusi līgumu ar Ērgļu novada pašvaldību par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ērgļu novadā no 2014. gada 1.marta līdz 2019. gada 28. februārim. Saskaņā ar noslēgto līgumu, tarifs par 1 m3 ir Ls 8.76 / 12.46 EUR (bez PVN). Šobrīd spēkā esošie līgumi ar SIA “Madonas namsaimnieks’’ ir spēkā līdz 28.02.2014..
Vairāk


Zīmēšanas konkurss

2014. gada 2. februārī māksliniecei un rakstniecei Margaritai Stārastei apritēs 100.dzimšanas diena.
Atzīmējot Latviešu pasaku omītes jubileju Jumurdas bibliotēka aicina ikvienu – lielu un mazu,  piedalīties unikālā zīmēšanas konkursā „Stārastes pasaku tēli”
Darbus iesniegt Jumurdas bibliotēkā līdz 2.februārim.


Vairāk

Par biļešu cenām autobusos

VPR skaidro: kāpēc biļešu cenas autobusos pēc konvertēšanas uz eiro kļuvušas par dažiem santīmiem dārgākas.
    Līdz ar 2014.gadu, kad Latvijā ieviesta jauna valūta – eiro, sabiedrībā izskanējuši jautājumi saistībā ar biļešu cenu izmaiņām sabiedriskajā transportā pēc to konvertācijas no latiem uz eiro.
    Vidzemes plānošanas reģions un SIA „Autotransporta direkcija” atgādina, ka starppilsētu sabiedriskā transporta biļešu cenu konvertācija no latiem uz eiro bija...
Vairāk


Programma LATVIJAS ZELTS

   Vietējo uzņēmumu attīstības veicināšanai programmas “Latvijas Zelts” nākamā pieteikumu pieņemšanas kārta. Pieteikšanās anketa.
   Latvijai ir svarīgi jebkādi uzņēmumi, kas darbojas Latvijā, godprātīgi maksā nodokļus, nodrošina darba vietas vietējiem iedzīvotājiem un veicina valsts attīstību, taču šī brīža ekonomiskās situācijas kontekstā īpaša uzmanība jāpievēš un jāizceļ tie, kas ražo un rada pievienoto vērtību Latvijā. Tādēļ programmas “Latvijas Zelts” ietvaros atbalsts...
Vairāk


Darba piedāvājums Pļaviņu novada ģimnāzijā

Pļaviņu novada ģimnāzija izsludina pieteikšanos uz Pļaviņu novada ģimnāzijas direktora vietnieka IT jomā vakanto amatu (uz nenoteiktu laiku).
Pretendentam tiek izvirzītas šādas prasības:
1. augstākā pedagoģiskā izglītība (vēlama augstākā izglītība IT jomā);
2. vēlama pieredze izglītības iestādes vadības darbā;
3. praktiskā darba pieredze izglītības jomā;
4. teicamas prasmes darbā ar datoru un citām informācijas tehnoloģijām;

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti:
1. pieteikums;
2. izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas (uzrādot oriģinālus);
3....
Vairāk


Ienākumu nodokļa atmaksa personām, kas strādājušas ārzemēs

Plānojat strādāt ārzemēs? Varbūt jau esat to darījuši? Neaizmirstiet pārbaudīt, vai jūs neesat pārmaksājuši ienākumu nodokli. Rūpējoties par savu iedzīvotāju labklājību, pašvaldība vēlas atgādināt, par šo, kā par vēl vienu no iespējām, kā varam savus naudas makus padarīt biezākus un gūt papildu ienākumus.
Lielākajā daļā gadījumu, par personām, kas pirmo reizi izbraukušas, lai strādātu ārzemēs, ienākumu nodokli pārmaksā, jo darba devēji nezina, kā likmi pareizi piemērot ienākumiem. Šos nodokļus ir iespējams atgriezt 3 – 6 nākamo...
Vairāk


LTRK seminārs Valmierā – Stratēģiskā biznesa plānošana

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valmieras nodaļa semināru cikla „Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdienas” ietvaros š.g. 16.janvārī ielūdz uzņēmējus un citus interesentus uz semināru – stratēģiskā biznesa plānošana.
Biznesa seminārā Komercizglītības centra lektors MĀRIS MILLERS sniegs ieskatu vairāku instrumentu, kas palīdzēs gan jaunu uzņēmumu vadītājiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem izvērtēt savu biznesu un risināt sava uzņēmuma aktuālos jautājumus, izmantošanā.
Māris Millers ir konsultants un pasniedzējs...
Vairāk


Lauku Lapa janvārī

Lauku E-Lapa 3.01.2014.

 Lauku E-lapa 10.01.2014.

 Lauku E-lapa 24.01.2014.

Lauku Lapa 1 (106)

 Lauku E-lapa 31.01.2014.

 


Vairāk
     Augusts 2020     
12
34567 89
1011121314 1516
17181920212223
24252627282930
31
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2020 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit