ĒRGĻU
apvienība
Sestdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Menarda, Elma, Elna
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Pārmaiņas patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanā

Lai patērētāji varētu ātrāk, vieglāk, lētāk un efektīvāk atrisināt savus strīdus ar komersantiem par iegādātām precēm un pakalpojumiem, 2016. gadā būtiskas pārmaiņas piedzīvojusi patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanas sistēma. Turpmāk noteiktās jomās patērētāju individuālos strīdus risinās gan pašas uzņēmējdarbības nozares, piemēram, Latvijas komercbanku asociācijas Ombuds, gan noteiktās jomās – Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Savukārt strīdus, kas radušies dažādās citās jomās, skatīs Patērētāju tiesību aizsardzības centra (turpmāk – PTAC) ietvaros nodibinātā Patērētāju strīdu...
Vairāk


Lauku E-Lapa 2016.gada martā

Lauku E_Lapa 04.03.2016.

Lauku_Lapa_Nr.3(132)

Zivju_Lapa_nr.1(31)

Lauku_E_Lapa 11.03.2016.

Lauku_E_Lapa_18.03.2016.


Vairāk


Informācija no VID

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka šī gada 1.martā sākās Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. VID aicina ikvienu nodokļu maksātāju iesniegt deklarāciju elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS), jo tas ir daudz ērtāk, ātrāk un vienkāršāk!


Vairāk


Laima Lupiķe aicina uz prasmju apgūšanas darbnīcu

7. martā plkst. 17.30 Ērgļu saieta nama tradīciju zālē Laima Lupiķe aicina uz savu brīnumaino darbu radīšanas prasmju apguvi - darbnīcu. Izstādes autore būs sagatavojusi savus materiālus. Dalības maksa - 5 EUR.


Vairāk

Lauku atbalsta dienesta konsultācija par EPS

10 .martā plkst. 11.00 Ērgļu bibliotēkā Lauku atbalsta dienesta konsultācija par EPS:
    - Prezentācija par ieguvumiem lietojot Lauku atbalsta dienesta EPS (elektronisko pieteikšanās sistēmu).
    - Līgumu slēgšana ar jaunajiem EPS lietotājiem

Lauku atbalsta dienests  informē, ka turpmāk pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS).

 


Vairāk

Lauksaimniecības tehnikas iegādei pieejams jauns finansējuma veids ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu

Lai lauksaimnieki pirms jaunās laukapstrādes un sējas sezonas varētu izdevīgi iegādāties nepieciešamo tehniku, banka Citadele ir radījusi jaunu, lauksaimniekiem pielāgotu finansējuma veidu. Līdz ar 2016. gada februāra sākumu Citadele piedāvā iespēju saņemt kredītu lauksaimniecības tehnikas iegādei ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) līdzfinansējumu, tehnikas vienību uzreiz iegūstot savā īpašumā.

Jaunākie statistikas dati liecina, ka Latvijā ir vairāk...
Vairāk


Advokatūras dienas 2016

No 1.marta ikviens iedzīvotājs var pieteikties bezmaksas juridiskajām konsultācijām visā Latvijā, ko varēs saņemt no 14. līdz 18. martam Advokatūras dienās. Vidzemes reģionā konsultācijas tiks sniegtas Alūksnē, Cēsīs, Madonā, Smiltenē, Valkā un Valmierā.

Plašāka informācija šeit.


Vairāk

Tieslietu ministrija izstrādājusi vadlīnijas Latvijas valstspiederīgajiem bērnu tiesību aizsardzībai Apvienotajā Karalistē

Vadlīnijas paredzētas, lai ieteikumu un padomu veidā informētu Latvijas ģimenes, par to, kas jāņem vērā bērnu interešu aizsardzībai, pārceļoties uz dzīvi šajā valstī. Tieslietu ministrija vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka, izceļojot ar bērniem uz citu valsti, Latvijas valstspiederīgajiem jāievēro konkrētās valsts likumi, kā arī noteiktie bērnu aprūpes standarti un tradīcijas.

Reaģējot uz gadījumiem, kad ārvalstu dienesti šķīruši bērnus no Latvijas valstspiederīgo ģimenēm dažādu pārkāpumu dēļ, 2015. gada 16. decembrī...
Vairāk


Sidrabiņos Latvijas Čempionāts Skijoringā

27.februārī  Sidrabiņos notiks Latvijas Čempionāts Skijoringā 3.posms

               Reģistrācija no 8.00 - 10.00
               Iepazīšanās aplis skijoringa klasēs plkst. 9.35 
               Starts plkst. 10.00. ...

Vairāk


Vidzemes uzņēmēju dienas 2016

20.maijā no plkst.10.00 līdz plkst. 18.00 un 21.maijā no plkst.8.30 līdz plkst.15.00 Valmieras centrā tiek organizēts Biznesa forums izstāde - gadatirgus.

Tuvojoties pavasarim sākas arī gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām”, kuras šogad svinēs 19. gadskārtu. Tās kļūst ar vien nozīmīgākas, jo bez Vidzemes novadu uzņēmējiem, kuri veido lielu īpatsvaru pasākumā ar vien vairāk piedalās uzņēmēji un amatnieki no...
Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit