Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasa, Rasma, Maira
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Ceļojoša nometne jauniešiem

CEĻOJOŠĀ NOMETNE - EKSPEDĪCIJA “GAUJA Aa” -AICINĀJUMS PIEDALĪTIES ATVĒRTAJĀ POSMĀ
LAIVU BRAUCIENS VALMIERA – SIGULDA (28.-30.07.)

MĒRĶIS - Laivu brauciena mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un parādīt lieliskas brīvā laika pavadīšanas alternatīvas, izaicinot sevi un izdzīvojot piedzīvojumus.

VIETA, LAIKS - Ekspedīcijas ”Gauja Aa” atvērtais posms notiks maršrutā Valmiera – Sigulda, sākot braucienu Valmierā aiz pilsētas krācēm (Pārgaujas pusē) un beidzot pie Siguldas...
Vairāk


VPL gaida Jūsu viedokli

Vidzemes plānošanas reģions meklē iespējas, lai īstenotu jaunu un inovatīvu projektu, izveidojot pakalpojumu – „Transports pēc pieprasījuma”. Ideja aizgūta no citu valstu labās prakses piemēriem, kur pakalpojums „Transports pēc pieprasījuma” ir papildinājums ierastajam sabiedriskajam transportam.
Lai nākotnē varētu ieviest šāda veida pakalpojumu arī Vidzemē, ir jāapzina vietējo pašvaldību speciālistu un iedzīvotāju viedoklis. Jūlijā ir uzsākta anketēšanu, lai noskaidrotu transporta vajadzības Vidzemē. Tā kā...
Vairāk


Valsts kontroles aicinājums

Valsts kontrole aicina sabiedrību vērtēt, kur un kā izlietoti Eiropas fondu līdzekļi

Valsts kontrole ir uzsākusi ļoti apjomīgu revīziju „Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansēto projektu rezultātu atbilstības plānotajiem mērķiem un ilgtspējas izvērtējums”. Šīs revīzijas mērķis ir pārliecināties, vai Eiropas Savienības finansējumu saņēmušie projektu īstenotāji arī pēc pēdējā maksājuma saņemšanas turpina ievērot projektu nosacījumus, veicot saimniecisko un cita veida darbību, un nodrošinot ieguldījumu atdevi. Revidenti pārbaudīs arī to, kā Lauku atbalsta dienests (LAD) un Latvijas...
Vairāk


Aicinājums jauniešiem piedalīties starptautiskos projektos

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes sadarbības partneris Polijā, organizācija „Camp Rodowo” aicina jauniešus, vecumā 16-21 gadi, no 2014.gada 26.jūlija līdz 3.augustam piedalīties  starptautiskā jauniešu apmaiņas projektā „Street-Art-Happening”.

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes sadarbības partneris Polijā, organizācija „Camp Rodowo” aicina jauniešus, vecumā 15-19 gadi, no 2014.gada 3. līdz 10.augustam piedalīties  starptautiskā jauniešu apmaiņas projektā „Eco-Art”.

Informācija par...
Vairāk


SIA ŪDAS paziņojums

Sakarā ar ūdensvada remontu 3.jūlijā no plkst. 8:30, tiks pārtraukta ūdens piegāde Zaļā ielā 27, Zaļā ielā 29, Zaļā ielā 31, Zaļā ielā 4, Zaļā ielā 6, Zaļā ielā 8 un Gaismas ielā!
Ērgļu pagasta SIA "ŪDAS" atvainojas par sagādātajām neērtībām!


Vairāk

Piesakies CIEMOS!

Latvijas jaunatklāšanas raidījuma TE! veidotāju komanda ir apņēmusies radīt jaunu, līdz šim nebijušu TV raidījumu – brīvdabas spēli, kas kopīgā azartā apvienos 3 paaudžu ļaudis no visiem Latvijas lauku novadiem.
Spēle “Ciemos” pamodinās to azartu, kas Latvijas iedzīvotāju starpā dzirkstī brīžos, kad “jāsamizo” kaimiņciems futbola mačā vai jāuzvar cīņā par sakoptāko pagasta sētu. Galu galā, šīs spēles rezultātā noskaidrosies, kurā Latvijas novadā un ciemā mīt visvarošākie ļaudis.
Spēlei aicina...
Vairāk


Iespējas apgūt profesiju

Informācija jauniešiem (vecumā no 17 līdz 29 gadiem ieskaitot) un jauniešu vecākiem par  iespēju iegūt profesiju īsā laikā, turklāt saņemt līdz 115 EUR stipendiju.

Informācija par iespēju
Skolu saraksts pa reģioniem, kurās var interesēties par programmām (fails “skolas_pa_regioniem”), izvēloties aktuālo kvadrantu.


Vairāk

LAUKU CEĻOTĀJA vasaras izdevums

Iznācis "Lauku Ceļotāja" speciālais izdevums lauku tūrisma uzņēmējiem 2014.gada vasara


Vairāk

Projektu konkurss

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds izsludina projektu konkursu programmā „Plaukstošu kopienu attīstībai”!

Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonda (LKIF) jau ilgus gadus atbalsta biedrības un nodibinājumus, kas veic kopienu centru funkcijas Latvijas reģionos, kuru darbības mērķis ir vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošana; kas īsteno dažādas iniciatīvas sociālā atbalsta vai pakalpojumu, veselības veicināšanas un izglītības jomā un kam ir stabila un ilglaicīga sadarbība ar vietējo pašvaldību un/vai vietējiem uzņēmējiem.
Vairāk


Seminārs par ārstniecības augiem

17. jūnijā plkst.10:00, Vestienas pagasta ,,Ielāpos”  bezmaksas seminārs interesentiem „Ārstniecības augi veselībai, viens no meža nekoksnes resursu veidiem”

* Praktiskās nodarbības-mežs kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vieta. Iepazīšanās ar Latvijā ievācamiem  ārstniecības augiem un kokiem. 
* Koki un augi, no kuriem gatavo pirts slotiņas. Masāža ar kokiem. Sausā pēršana.
* Dabas ritmi un mēness ietekme
* Diskusijas, jautājumi, ierosinājumi 

Lektori: Anna Lutere un Danuta...
VairākLapas: 848586878889


A- A A+ T T T T
     Jūnijs 2021     
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2021 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit