Pirmdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Sākas jaunais mācību gads

Zinību dienas svinības Ērgļu novadā 2.septembrī:

9.00 Ērgļu profesionālajā vidusskolā
9.30 Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskolā
10.00 Ērgļu pirmskolas izglītības iestādē "Pienenīte"
10.00 Ērgļu vidusskolā
15.00 Ērgļu Mākslas un mūzikas skolai Ērgļu saieta namā


Vairāk

Veidos Eiropas Sociālā fonda sasniegumu foto stāstu galeriju

Lai veicinātu cilvēku izpratni par Eiropas Sociālā fonda nozīmi un ieguldījumu Latvijas izaugsmē, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departaments sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu uzsāk foto stāstu akciju „ESF – tev”. Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts tīmekļa vietnē www.draugiem.lv/VK_ESFprojekti ievietot fotogrāfiju ar tās aprakstu, kas pamato īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta nozīmi.

Foto stāstu akcijā var piedalīties ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs.
Lai piedalītos foto stāstu...
Vairāk


LAD atgādinājums

LAD atgādina: apstrādātiem jābūt 70% no kadastrā esošās lauksaimniecībā izmantojamās zemes.

Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka lauksaimniecībā izmantojamā zeme tiek uzskatīta par apstrādātu, ja līdz 1.septembrim ir apstrādāti 70% no kadastrā esošās lauksaimniecībā izmantojamās zemes. Līdz 2012.gada beigām lauksaimniecībā izmantojamo zemi uzskatīja par koptu, ja tika apstrādāti tikai 30% no visas minētās zemes platības.
Jaunā prasība stājās spēkā ar 2013. gada 1.janvāri un tiek piemērota nekustamā īpašuma nodokļa aprēķinam, sākot...
Vairāk


Aicinājums izveidot internetā Baltijas ceļa karti

Vai Jums ir saglabājusies mugursoma, trolejbusa biļete, pārnēsājamais radio, avīzes izgriezums, apģērbs, vai rotaļlieta, kuru turējāt rokās, stāvot Baltijas ceļā 1989.gadā?
Eiropas digitālā bibliotēka „Europeana” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina Latvijas iedzīvotājus atzīmēt akcijas „Baltijas ceļš” gadadienu, izveidojot internetā Baltijas ceļa karti.
23. un 24.augustā no plkst. 12:00 līdz 20:00 Esplanādē, „Rīga 2014” atklātajā telpā
Vairāk


Palīdzi žūrijai izvēlēties prezidentūras logo!

Līdz 8.septembrim ikviens ir aicināts izdarīt savu izvēli un nobalsot www.es2015.lv/balso (http://www.es2015.lv/balso) par kādu no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē logo variantiem, tādējādi palīdzot žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo!

Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies 2015.gada 1.pusgadā, tas būs viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas vēsturē. Prezidējošās valsts logo izveide ir kļuvusi par tradīciju. Prezidentūras logo ir kas vairāk par vienkārši grafisku zīmi, tas ir simbols, kas raksturo gan gaidāmo prezidentūru, gan Latviju. Lai iegūtu iespējami labāko Latvijas prezidentūras ES Padomē logo,...
Vairāk


Starptautiskās jaunatnes dienas foto akcija

Pirmdien, 12.augustā visā pasaulē un arī Latvijā atzīmēs Starptautisko jaunatnes dienu. Latvijā jebkurš jaunietis un ikviens, kas sirdī jūtas jauns, var atzīmēt Starptautisko jaunatnes dienu, piedaloties foto akcijā „Jaunieši var - mūsdienu Latvijas jaunieša portrets”, un izveidot mūsdienu Latvijas jauniešu portretu galeriju – momentuzņēmumu no Latvijas jauniešu dzīves.

Par foto akciju


Vairāk

Koncertos priecēs Anglijas un Izraēlas deju kolektīvi

Ērgļos, 10.augustā 19.00 Ērgļu estrādē un 11.augustā plkst. 16.00 pie Ērgļu saieta nama koncertos uzstāsies un priecēs ērglēniešus un svētku viesus divas ārzemju deju grupas.

Adlingtonas tautas deju dejotāji no Stokportas, Anglija.
Vadītājs - Reg Battle
Adlingtonas Tautas deju klubs dibināts 1955.gadā. Dejotāju deju repertuārā ir senās Playford dejas, tradicionālās angļu Ceilidh dejas, amerikāņu stila contras (vai kvadrātveida dejas), un daudzas citas.
Angļu dejas ir demokrātiskas un tiek izpildītas neformālā gaisotnē.

Deju ansamblis „Hora- Rishonim” no Jeruzalemes, Izraēla.
Vadītāja - Mrs. Maor Iris
Kolektīvā dejo...
Vairāk


Starta programma

Hipotēku banka biznesa uzsācējiem palīdzēs segt aizdevuma procentu maksājumus.
Lai veicinātu uzņēmējdarbības aktivitāti visos Latvijas reģionos, Hipotēku banka jau vairākus gadus piedāvā īpašu valsts atbalsta programmu – Starta programmu. Programma paredzēta jaunajiem uzņēmējiem un tiem, kas vēl domā par biznesa uzsākšanu. Šovasar Starta programmā ieviests jauninājums – aizdevuma procentu subsīdija, kas palīdzēs aizdevuma procentu maksājumu segšanā.
Aizdevuma procentu subsīdija nozīmē, ka biznesa uzsācējiem, kas savas idejas īstenošanai finansējumu ir aizņēmušies Hipotēku bankas Starta programmā, atkarībā no uzņēmuma darbības...
Vairāk


Izsludināta pieteikšana novada vēlēšanu komisijas kandidātiem

Ērgļu novada pašvaldības dome IZSLUDINA  Ērgļu novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu. Pieteikšanas termiņš līdz šā gada  20.septembrim. Pieteikumi jāiesniedz pašvaldības kancelejā Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā, darbdienās no plkst. 8:00 līdz 12:30 un no plkst. 13:30 līdz 16:00.
Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu:
   - Par vēlēšanu komisijas locekļiem var būt  Latvijas...
Vairāk


Izstāde „Ērgļi pāri robežām” apskatāma Ērgļos

Latvijas Dabas fonda veidotā lielizmēra fotogrāfiju izstāde „Ērgļi pāri robežām” šobrīd tiek izstādīta Ērgļu saieta namā - Rīgas ielā 5, Ērgļos. Izstāde atvērta katru dienu no 26. līdz Ērgļos izstāde būs skatāma līdz 14. augustam, bet pēc tam tā ceļos uz Veclaicenes pagasta Kornetiem.
Izstāde ir foto stāsts par divu retu un aizsargājamu plēsīgo putnu – jūras ērgļa un zivjērgļa – dzīves stāstiem. Izstādē redzami šo harizmātisko putnu portreti, mājas un ģimenes, kā arī medību stāsti. Fotogrāfiju autori ir Igaunijas un Latvijas...
VairākLapas: 848586878889


     Jūlijs 2020     
123 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2020 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit