Ceturtdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Veldze, Lūcija
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Piedalies ekspresizstādē

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Braku muzejs sadarbībā ar Ērgļu slimnīcas galveno ārsti Ainu Braķi organizē ekspresizstādi –„Ziemassvētki mājas bēniņos”, kura notiks Ērgļu saieta namā.

Cienījamie ērglēnieši! Katrs tiek aicināts pārlūkot savus ilgstoši nelietoto mantu kambarus, - varbūt tur būs kaut kas „aizķēries” no senākiem un ne tik seniem laikiem par ziemassvētku tēmu – atklātnes,...
Vairāk


Gospeļkora koncerts Ērgļos

15. decembrī plkst. 19.00 Ērgļu saieta namā ar koncertu viesojas Gunārs Kalniņš un Gospeļkoris.

Pēc divu gadu pārtraukuma, Latvijas publikai atkal ir iespēja tikties ar dziedātāju Gunāru Kalniņu un viņa izveidoto gospeļkori „GG Choir”. Pēdējo reizi mūziķis Latvijā koncertēja 2010.gada Ziemassvētkos, kad kinoteātra „Rīga” lielajā zālē notika divi G.Kalniņa un gospeļkora koncerti. Šoreiz dziedātājam un gospeļkorim ar savu koncerts ir gods kļūt par pirmajiem māksliniekiem atjaunotajā...
Vairāk


Uzrunā 1a.klases skolēni

Viens zelta stars no zvaigžņu spieta
Mums katram tieši sirdī krīt,
Jo tieši sirdī ir tā vieta,
Kur Ziemassvētku brīnums mīt...

Ziemassvētki ir brīnumu laiks! Tas ir laiks, kad mēs varam palīdzēt un dāvāt pa brīnumam tiem bērniem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs.
Lai svētku sajūta ienāktu arī šo bērnu mājās, Ērgļu vidusskolas 1a.klase aicina piepildīt BRĪNUMU LĀDI ar pašgatavotiem un veikalā nopērkamiem gardumiem un lietām.

Brīnumu lāde līdz...
Vairāk


Reģionālajiem uzņēmējiem iespēja pieteikties atbalsta saņemšanai

Latvijas Uzņemējdarbības Attīstības centrs (LUAC) reģionālo uzņēmumu atbalstam Latvijā uzsācis darbu pie attīstības programmas, kurā plānots apvienot Latvijas vietējos reģionu uzņēmumus, sniegt tiem atbalstu, veicināt informācijas apmaiņu, nodrošināt palīdzību, lai tie attīstītos, paplašinātos un sasniegtu plašākus noieta tirgus.

Plašāka info: Reģionālajiem uzņēmējiem iespēja pieteikties . Reģionālie uzņēmumi, kas vēlas piedalīties un saņemt atbalstu, aicināti pieteikties līdz š.g. 16. decembrim, rakstot uz e-pastu: luac@luac.lv ar norādi Attīstības programma reģionālajiem uzņēmumiem.


Vairāk

Aicinājums uz talku Meņģeļos!

Sakarā ar rekonstrukcijas darbiem, brāļu Jurjānu memoriālais muzejs "Meņģeļi", 10.decembrī plkst.12.00 aicina uz „Dziesmu kalna” demontāžas talku. Līdzi ņemiet cimdus, atbilstošu apģērbu un labu garastāvokli!
Vairāk par "Dziesmu kalna" vēsturi variet  uzzināt blogā
http://jurjanumuzejs.blogspot.com/

 


Vairāk

Par sadzīves atkritumu apglabāšanaspakalpojumu tarifu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome 2011.gada 23.novembrī apstiprināja SIA "Vidusdaugavas SPAAO" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu, kas stāsies spēkā 2012gada 1.janvārī. Noteikts, ka tarifs būs 22,60 Ls/t.

Tarifs aprēķināts saskaņā arSPRK 2011.gada 9.marta padomes lēmumu Nr.1/1 "Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodika". Tiek vērsta uzmanība uz to, ka metodika paredz, ka tarifs tiek aprēķināts bez dabas resursu nodokļa un bez PVN.

Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifs...
Vairāk


Par iespējām veikt atsevišķas finanšu operācijas AS Latvijas Krājbanka klientu apkalpošanas centros.

No 28 novembra ierobežotā skaitā  AS „Latvijas Krājbanka” klientu apkalpošanas centru klientiem būs iespējams  veikt  atsevišķas   finanšu operācijas:  
- norēķināties skaidrā naudā par kredītu dzēšanu (izņemot overdraftus un kredītu limitus),
- veikt finanšu  instrumentu pārvedumus no Krājbankas klientu finanšu instrumentu kontiem uz tā paša klienta finanšu instrumentu kontu citā bankā vai ieguldījumu brokeru sabiedrībā, kas reģistrēta Latvijā,
- slēgt finanšu instrumentu kontus , 
- veikt operācijas ar sertifikātiem , izņemot sertifikātu pirkšanu un...
Vairāk


Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas lēmums

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija 2011.gada 23.novembrī pieņēmusi lēmumu Nr.380 "Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Vidusdaugavas SPAAO sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu",  kas ir aktuāls arī Ērgļu novadam.
Lēmuma Nr.380 kopija


Vairāk

Ērgļu HES aicina uz semināru

30.novembrī plkst. 10.00 Ērgļu HES, Rīgas ielā 14, Ērgļos, SIA "Eglītis un biedri" aicina interesentus uz informatīvo semināru par projekta "Modernizēt Ērgļu HES, palielinot izstrādātas elektroenerģijas jaudas un nodrošinot vides prasībās atbilstošu sanitāro caurplūdi" ietvaros sasniegtajiem rezultātiem. Projekts tiek īstenots ar Klimata pārmaiņu...
Vairāk


Informācija sakarā ar AS "Latvijas Krājbanka" darbības apturēšanu

Lauku atbalsta dienests informē klientus par nepieciešamību mainīt AS „Latvijas Krājbanka” kontus

   Pamatojoties uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes lēmumu apturēt AS "Latvijas Krājbanka" finanšu pakalpojumu sniegšanu, Valsts kase līdz turpmākam paziņojumam nepieņems un neizpildīs maksājumu rīkojumus, kuros kā maksājuma saņēmēja konts būs norādīts AS "Latvijas Krājbanka" konta numurs.
   Tādejādi no 22.novembra Lauku atbalsta dienests (LAD) neveic atbalsta maksājumus uz to klientu kontiem,...
VairākLapas: 848586878889


     Decembris 2018     
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2018 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit