Pirmdiena, 28. septembris
Šodien sveicam: Sergejs, Svetlana, Lana
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Konkurss uz plānošanas eksperta amatu

Vidzemes plānošanas reģions izsludina konkursu  pilna laika Reģionālās plānošanas eksperta amatam uz Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm”, projekta “Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana”...
Vairāk


Izdota bezmaksas darba aizsardzības rokasgrāmata uzņēmējiem

Latvijas Darba devēju konfederācija oktobrī ir atjaunojusi informatīvu materiālu esošajiem un jaunajiem komersantiem „Darba aizsardzību uzņēmumā. Palīgs jaunajiem komersantiem”. Šis ir pēdējais 2010.gadā izdotā materiāla atjaunotais metiens. Tas bez maksas ir pieejams visiem uzņēmējiem Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts darba inspekcijas reģionālajās nodaļās, biznesa inkubatoros un LDDK reģionālajās filiālēs. Materiāls pieejams arī elektroniski www.lddk.lv/da

Rokasgrāmata ietver aktualizētu...
Vairāk


Iespēja pieteikties kompensācijām

Meža īpašnieki līdz 1. novembrim var pieteikties kompensācijām.
2013. gada 2. oktobrī stājās spēka Ministru Kabineta noteikumi Nr. 891 „Noteikumi par saimnieciskās darbības ierobežojumiem par kuriem pienākas kompensācija, tās izmaksas nosacījumiem, kārtību un apmēru”.
Meža īpašniekiem, lai saņemtu kompensāciju par saimnieciskās darbības aprobežojumiem mežā par 2013. gadu saskaņā ar šo kārtību, līdz š.g. 1. novembrim ar iesniegumu jāgriežas Dabas aizsardzības pārvaldē. Vēršam uzmanību uz to, ka šeit tiks...
Vairāk


Seminārs uzsākot uzņēmējdarbību

                                 Vidzemes plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs 2013. gada 18. oktobrī Alūksnē, 25. oktobrī Kocēnos un 30. oktobrī Jaunpiebalgā organizē bezmaksas seminārus par LR tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību un ES struktūrfondu atbalstu jaunajiem...
Vairāk


Jaunatnes politikas forums IEVIRZI LATVIJU

2013.gada 07.-08.novembrī viesnīcā "Lielupe" (Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala) notiks Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros organizētais nacionālais jaunatnes politikas forums "Ievirzi Latviju!" par jaunatnes politikas attīstību un perspektīvām. Forums vienkopus pulcēs 250 dalībniekus!

Foruma mērķi:
- veicināt sadarbību starp jauniešiem, jauniešu nevalstiskajām organizācijām, pašvaldību amatpersonām un...
Vairāk


Oktobra nogalē sāksies platību maksājumu avansu izmaksa

Lauku atbalsta dienests (LAD) no šā gada oktobra otrās puses uzsāks platību maksājumu avansu izmaksu lauksaimniekiem.
Oktobra pēdējā nedēļā tiks uzsākti avansa maksājumi lauksaimniekiem mazāk labvēlīgo apvidu atbalstam (MLA), bet novembrī tiks uzsākta vienotā platību maksājuma un bioloģiskās lauksaimniecības atbalsta (BLA) avansu izmaksa.
LAD ir sagatavojis platību maksājumu grafiku līdz 2013.gada beigām, to var apskatīt LAD mājaslapā www.lad.gov.lv.
Saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto atbalsta izmaksas kārtību avansa maksājumus veic par pieteikumiem, kuriem ir...
Vairāk


Varēs iesniegt projektus meža ekonomiskās vērtības uzlabošanai

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas pasākumā "Meža ekonomiskās vērtības uzlabošana".
Pasākuma mērķis ir palielināt meža ekonomisko vērtību, nodrošinot ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Pasākuma ietvaros tiek atbalstīta jaunaudžu kopšana, mazvērtīgu mežaudžu nomaiņa, kā arī jaunu instrumentu un aprīkojuma iegāde, kas paredzēta jaunaudžu kopšanai un mazvērtīgu mežaudžu nomaiņai.
Šī...
Vairāk


Seminārs netradicionālo augu audzēšanai

09.10.2013. un 11.10.2013. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļa  rīko izglītojošu semināru par tēmu: Netradicionālo augu audzēšana (Krūmmellenes, dzērvenes, brūklenes, smiltsērkšķi)

9.10.2013.Madonas konsultāciju biroja semināru zāle, Poruka ielā 2, Madona
11.10.2013.Jaunpiebalgas novada, Zosēnu pagasta, Gaujas Murdēni, z/s Zosēnu Zeme
Semināra darba kārtība:
09.10.2013.
10.00-13.00 Netradicionālo augu (Krūmmelleņu, dižbrūkleņu, lielaugļu dzērveņu, smiltsērkšķu u.c.)...
Vairāk


Semināri uzsākot uzņēmējdarbību

Vidzemes plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs 2013. gada  18. oktobrī Alūksnē, 25. oktobrī Kocēnos un 30. oktobrī Jaunpiebalgā organizē bezmaksas seminārus par LR tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību un ES struktūrfondu atbalstu jaunajiem uzņēmumiem.

Lektore - Inguna Leibus, Dr.oec., LLU Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore.
Aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, kas plāno tuvākā vai tālākā nākotnē uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī ikviens...
Vairāk


LAD kredītprocentu atmaksa

Tuvojas pieteikšanās termiņš valsts atbalsta pasākumā „Atbalsts investīciju veicināšanai lauksaimniecībā un investīcijām materiālās bāzes pilnveidošanai”. Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka iesniegumus atbalsta saņemšanai kredītprocentu daļējai dzēšanai primārie lauksaimniecības produkcijas ražotāji, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības un lauksaimniecības produktu pārstrādes komersanti LAD var iesniegt:

-           līdz 2013.gada 30.septembrim par laika posmā no 2012.gada...
VairākLapas: 848586878889


     Septembris 2020     
1234 5 6
7891011 12 13
14151617181920
21 22 23 24 25 26 27
282930
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2020 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit