Trešdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Par pieteikšanos uz medību tiesību nomu pašvaldības īpašumos

Saskaņā ar Ērgļu novada pašvaldības domes 2012.gada 25.oktobra Noteikumiem Nr.2 „Ērgļu novada pašvaldības medību tiesību nomas piešķiršanas kārtības noteikumi” Ērgļu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos dz 2013.gada 20.martam uz medību tiesību nomu šādos pašvaldības īpašumos:
1.    „Čemuriņi”, kadastra Nr.70920010096;
Vairāk


Tūrisma rallijs Vidzemes pavasara karnevāls pulcējis kuplu dalībnieku pulku!

Brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notika  2013. gada 23. februārī. Tas sākās Ogres novadā un tad tālāk caur Ķeguma, Lielvārdes, Skrīveru, Ērgļu un Madonas novadiem.Katrā mūsu muzejā Brakos un Meņģeļos, bija sagatavoti 10 pārbaudījuma uzdevumi, par kuriem dalībnieku komanda vareja iegūt maksimālos 100 punktus. Kopumā rallijā piedaījās 120 komandas ar vairāk kā 400 dalībniekiem. Pusdienojot kafejnīcā "Kore" viņiem bija iespēja degustēt īpašo "Braku" biezputru. Pasākumu organizēja portāls...
Vairāk


Mazajiem un mikro uzņēmumiem iespēja piedalīties projektā

Latvijas mazajiem un mikro uzņēmumiem ir iespēja piedalīties apmācību projektā "Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai", kurā 80% no mācību maksas līdzfinansē Eiropas Savienība! Šajā projektā var apgūt visas nepieciešamās zināšanas datorprogrammu izmantošanai uzņēmumā sākot no grāmatvedības, datu analīzes un lietvedības līdz e-komercijai un projektu vadībai.
Projektu "Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes...
Vairāk


Aicinajums piedalīties Vidzemes Uzņēmēju dienās 2013

Novada uzņēmēji tiek aicināti piedalīties plaši atpazīstamajā pasākumā „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”, kas norisināsies 17.un 18.maijā, Valmieras Kultūras centrā, Valmierā. "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013" organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.
Vidzemes Uzņēmēju dienas norisinās jau 16.gadu Valmierā, ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību Vidzemes reģionā, sniedzot iespēju visa veida uzņēmumiem, amatniekiem un iestādēm prezentēt sevi un pārdod savus produktus.
Vairāk


Bezmaksas konsultācijas pie zvērinātiem advokātiem

Laikā no 2013. gada 11. līdz 15. martam vairāki zvērināti advokāti visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas ikvienam, kam ir tāda nepieciešamība.
Ņemot vērā iepriekšējos gados novēroto sabiedrības ieinteresētību, šogad nolemts, ka bezmaksas juridiskās konsultācijas tiks sniegtās 5 dienas, 2013. gada 11., 12., 13., 14. un 15. martā. Šāda tradīcija tika iedibināta ar mērķi
popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju - darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai efektīvu juridisko palīdzību pēc labākas sirdsapziņas un likumiem.
Uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām īpaši tiks gaidīti tie sabiedrības locekļi, kuriem ir...
Vairāk


Par autobusu maršruta un pieturvietas nosaukuma maiņu

No 2013.gada 20.februāra ir mainīts reģionālā vietējās nozīmes autobusu maršruta Nr. 6371 Ērgļi - Pāvulēni - Mazozoli un autobusu pieturvietas "Mazozoli" nosaukums. Autobusu maršruta jaunais nosaukums turpmāk būs Ērgļi - Pāvulēni - Līčupe un autobusu pieturvietas nosaukums "Līčupe". Šīs ir vienīgas izmaiņas, netiek mainīti ne autobusu kustības laiki, ne reisu izpildes dienas, ne autobusu pieturvietu kodi.


Vairāk

Ari šogad meklē "gaismas nesējus"

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība arī šogad meklē pagasta bibliotekārus – „gaismas nesējus”. Pagastu iedzīvotāji un bibliotēku apmeklētāji aicināti pastāstīt par saviem entuziasma pilnajiem, darbīgajiem, pašaizliedzīgajiem bibliotekāriem, tādējādi novērtējot viņu darbu un pasakot paldies!
Biedrība gaidīs pieteikumus par bibliotekāriem, kuri:
-    Izveidojuši bibliotēku par vietējo „gaismas pili”;
-    organizē aktivitātes dažādu vecumu un interešu iedzīvotājiem;...
Vairāk


Atbalsta programma uzņēmējiem

Tirgus izpētes sabiedrība PONTUS DATI līdz š.g. 28. februārim aicina pieteikties uzņēmumus atbalsta programmai tirgus izpētes jomā. Sadarbības programmas mērķis ir aicināt uzņēmējus, izmantojot tirgus izpētes iespējas, veicināt savas uzņēmējdarbības kvalitāti un izaugsmi.

Tirgus izpētes pakalpojumos ietilpst: klientu un darbinieku apmierinātības pētījumi, tirgus un konkurentu izpēte, patērētāju aptaujas, produktu un reklāmu testi, zīmolu novērtēšana, gadījumu izpēte u.c. Atbalsta programmas ietvaros tiks nodrošināts 50 - 100% līdzfinansējums...
Vairāk


Piesaki savu projektu!

Tev ir biznesa ideja? Bet vajadzīga nauda?
PIESAKIES – Eko Projektu Hercogiste nodrošinās finansējumu un zemi projekta īstenošanai!
Eko Projektu Hercogiste ir gatavi atbalstīt labu projektu īstenošanu, kopīgi veidojot eko pilsētu.
Biznesa idejas var būt visdažādākās!
Iegūsi arī atbalstu un padomu biznesa uzsākšanā, un jaunus draugus!

Biznesa plāns kopā ar finanšu prognozēm jāiesniedz elektroniskā formātā uz 3-10 lappusēm, sūtot uz e-pastu:  info@hercogiste.eu.
Hercogiste Eko...
Vairāk


Ērgļu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2013.-2037.gadam 1.redakcijas publiskā apspriešana

Atbilstoši Ērgļu novada pašvaldības domes 2013.gada 24.janvāra lēmumam tiek organizēta Ērgļu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2013.-2037.gadam 1.redakcijas publiskā apspriešana.

Ērgļu novada attīstības programmas 1.redakcijas sabiedriskās apspriedes sanāksmes   notiks 2013.gada 14. februārī:
  • plkst.11.00 Jumurdas pagasta pārvaldes telpās Ezera ielā 2, Jumurdā, Jumurdas pagastā, Ērgļu novadā ,
  • plkst.13.00  Sausnējas muzeja telpās...
Vairāk

     Janvāris 2020     
12345
678910 1112
1314151617 1819
20212223 24 2526
2728293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2020 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit