Piektdiena, 6. decembris
Šodien sveicam: Niklāvs, Niks, Nikolajs
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Vides akcija ZEMES STUNDA

23.martā notiks ikgadējā Pasaules dabas fonda akcija "Zemes stunda". Šogad UNESCO aicina visas Pasaules mantojuma vietas, starp kurām ir arī Ērgļu novads, kā Strūves ģeodēziskā loka pašvaldība, pievienoties projektam un sestdien, 23.martā plkst. 20.30 uz stundu izslēgt apgaismojumu, tā apliecinot savu atbalstu ilgtspējīgas attīstības idejām un vienlaikus  dodot ieguldījumu vides igtspējas veicināšanā.

"Zemes stunda" ir Pasaules dabas fonda organizēta akcija, kuras...
Vairāk


VID atgādina

Valsts amatpersonām kārtējā gada deklarācija par 2012.gadu jāiesniedz līdz 2013.gada 2.aprīlim

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar likumā „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteikto valsts amatpersonām kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2012.gadu jāiesniedz VID līdz 2013.gada 2.aprīlim ieskaitot. Gadījumos, ja ir nozaudēts identifikators, parole vai paraksts, aicinām laikus informēt par to VID speciālistus.
Valsts amatpersonas deklarācija, stājoties valsts amatpersonas amatā,...
Vairāk


Parakstu vākšana pensiju indeksācijai

Latvijas Pensionāru federācija savā Domes sēdē 2013.gada 18.februārī  pieņēma lēmumu organizēt parakstu vākšanas akciju par pensiju indeksāciju, kura ir apturēta sakarā ar krīzi kopš 2009.gada. Šajā laikā dzīves dārdzība ir jūtami pieaugusi, tādēļ LPF uzskata, ka jau 2013.gadā nepieciešama pensiju indeksācija.
Akcijā piedalīties un savu atbalstu var paust gan pensionāri, gan ikviens pilngadīgs iedzīvotājs.

Iespēja parakstīties par pensiju indeksāciju no 8.marta līdz 26.martam Ērgļos ir :

1.aptiekā
SIA „Magnolija”
SIA „Mēness Aptieka”
Saieta nama vestibilā...
Vairāk


Izsludināta novada vēlēšanu komisijas locekļa kandidātu pieteikšana

Ērgļu novada pašvaldības dome IZSLUDINA  Ērgļu novada vēlēšanu komisijas locekļa kandidātu pieteikšanu. Pieteikšanas termiņš līdz šā gada  25.martam. Pieteikumi jāiesniedz pašvaldības kancelejā Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā, darbdienās no plkst. 8:00 līdz 12:30 un no plkst. 13:30 līdz 16:00.
Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu:
   - Par vēlēšanu komisijas locekļiem var būt  Latvijas pilsoņi,...
Vairāk


Aicinājums piedalīties semināros

 
Ērgļu Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcā  Ērgļu mūžizglītības biedrības BĒRNISTABĀ martā tiek piedāvāti semināri:

12. martā plkst. 14:00 -18:00
               Psiholoģe Anita Prodniece. Bērnu audzināšana
14. martā plkst. 17:00-20:00
               Rokdarbu meistare...
Vairāk


Par pieteikšanos uz medību tiesību nomu pašvaldības īpašumos

Saskaņā ar Ērgļu novada pašvaldības domes 2012.gada 25.oktobra Noteikumiem Nr.2 „Ērgļu novada pašvaldības medību tiesību nomas piešķiršanas kārtības noteikumi” Ērgļu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos dz 2013.gada 20.martam uz medību tiesību nomu šādos pašvaldības īpašumos:
1.    „Čemuriņi”, kadastra Nr.70920010096;
Vairāk


Tūrisma rallijs Vidzemes pavasara karnevāls pulcējis kuplu dalībnieku pulku!

Brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notika  2013. gada 23. februārī. Tas sākās Ogres novadā un tad tālāk caur Ķeguma, Lielvārdes, Skrīveru, Ērgļu un Madonas novadiem.Katrā mūsu muzejā Brakos un Meņģeļos, bija sagatavoti 10 pārbaudījuma uzdevumi, par kuriem dalībnieku komanda vareja iegūt maksimālos 100 punktus. Kopumā rallijā piedaījās 120 komandas ar vairāk kā 400 dalībniekiem. Pusdienojot kafejnīcā "Kore" viņiem bija iespēja degustēt īpašo "Braku" biezputru. Pasākumu organizēja portāls...
Vairāk


Mazajiem un mikro uzņēmumiem iespēja piedalīties projektā

Latvijas mazajiem un mikro uzņēmumiem ir iespēja piedalīties apmācību projektā "Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai", kurā 80% no mācību maksas līdzfinansē Eiropas Savienība! Šajā projektā var apgūt visas nepieciešamās zināšanas datorprogrammu izmantošanai uzņēmumā sākot no grāmatvedības, datu analīzes un lietvedības līdz e-komercijai un projektu vadībai.
Projektu "Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes...
Vairāk


Aicinajums piedalīties Vidzemes Uzņēmēju dienās 2013

Novada uzņēmēji tiek aicināti piedalīties plaši atpazīstamajā pasākumā „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”, kas norisināsies 17.un 18.maijā, Valmieras Kultūras centrā, Valmierā. "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013" organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.
Vidzemes Uzņēmēju dienas norisinās jau 16.gadu Valmierā, ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību Vidzemes reģionā, sniedzot iespēju visa veida uzņēmumiem, amatniekiem un iestādēm prezentēt sevi un pārdod savus produktus.
Vairāk


Bezmaksas konsultācijas pie zvērinātiem advokātiem

Laikā no 2013. gada 11. līdz 15. martam vairāki zvērināti advokāti visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas ikvienam, kam ir tāda nepieciešamība.
Ņemot vērā iepriekšējos gados novēroto sabiedrības ieinteresētību, šogad nolemts, ka bezmaksas juridiskās konsultācijas tiks sniegtās 5 dienas, 2013. gada 11., 12., 13., 14. un 15. martā. Šāda tradīcija tika iedibināta ar mērķi
popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju - darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai efektīvu juridisko palīdzību pēc labākas sirdsapziņas un likumiem.
Uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām īpaši tiks gaidīti tie sabiedrības locekļi, kuriem ir...
Vairāk

     Decembris 2019     
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit