Sestdiena, 16. februāris
Šodien sveicam: Jūlija, Džuljeta
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Aicina darbā nometnes vadītāju

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ 
Ērgļu vidusskola izsludina pieteikšanos uz Nometnes vadītāja (audzinātāju) vietām projektā "Atbalsts jauniešu sociālās atstumtības mazināšanai Ērgļu novada izglītības iestādēs” Nr.2011/0052/1DP/1.2.2.4.2/11/APIA/VIAA/092.

Pretendentiem līdz 2012.gada 28.aprīlim ir jāiesniedz CV un iesniegums adresēts Ērgļu vidusskolas direktorei I.Šaudiņai (brīvā formā), norādot motivāciju un atbilstību...
Vairāk


Fotokonkurss

IZSLUDINĀTS FOTOKONKURSS „LATVIJAS LAUKU AINIŅAS” PORTĀLĀ FARMING.LV
Portāls aktīviem lauksaimniekiem Farming.lv izsludina pavasarīgāko fotokonkursu „Latvijas lauku ainiņas” ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus līdz pat jūnija vidum dalīties savos iespaidos par Latvijas laukiem, iestājoties pavasarim un vasarai ar fotogrāfiju starpniecību. Fotokonkurss būs lieliska iespēja dalīties ar savu interesanto, netradicionālo, dažkārt varbūt pat ironisko, smieklīgo vai jautro skatījumu uz Latvijas lauku darbiem, ikdienu, lauku iedzīvotāju ikdienu, emocijām, svētkiem un citiem dzīves mirkļiem, ko gribas parādīt citiem.

Fotokonkursā var piedalīties ikviens...
Vairāk


Tikšanās ar iedzīvotājiem

Ērgļu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz  tikšanos ar pašvaldības speciālistiem un domes deputātiem.
Tikšanās notiks:

24.aprīlī     plkst. 10.00 Liepkalnes tautas namā
                  plkst. 14.00 Sausnējas pagasta „Līdumos”
Vairāk


Novada ilgtspējīgas stratēģijas izstrāde

Ērgļu novada pašvaldība 2012. gada 29. martā, sēdes protokols Nr.3, 8.§, pieņēma lēmumu “Par Ērgļu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2013.-2037. gadam izstrādes uzsākšanu”. Ar sēdes lēmumu un darba uzdevumu var iepazīties publicētajos Ērgļu novada pašvaldības domes sēdes materiālos http://www.ergli.lv/public/lat/pasvaldiba1/dome/domes_sedes1/lemumi/ , 29.marta lēmuma 8.punktā un Pielikuma materiālā. .
Priekšlikumus un piedāvājumus iesaistīties darba procesā lūdzam sūtīt uz e-pastu: ergli@ergli.lv vai iesniegt...
Vairāk


21.aprīļa Lielā talka

Ērgļu novada pašvaldība aicina Ērgļu novada iedzīvotājus piedalīties 21.aprīļa talkā!

Turpinot ikgadējo tradīciju, šā gada 21.aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā tiks organizēta vides sakopšanas akcija „Lielā Talka”, aicinot ikvienu iedzīvotāju apliecināt mīlestību savai zemei un padarīt Latviju par tīrāko vietu pasaulē. Šogad galvenais uzsvars tiek likts uz ūdeņu sakopšanu.

    Ērgļu novadā talkas notiks sekojošos objektos:
1.   ...
Vairāk


Manuskriptu konkurss

 

Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību izsludina manuskriptu konkursu “Kultūrvēstures mantojuma saglabāšana Latvijas Vairāk


Izsludināts grantu konkurss

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina grantu konkursu "No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai", kurā sniegs atbalstu iedzīvotāju forumu norisei darbīgās kopienās un turpmākajos gados jaunu kopienu fondu izveidei un darbībai. Konkurss izsludināts fonda īstenotās Kopienu filantropijas attīstības programmas 2012 – 2017 ietvaros. Šim konkursam rezervēts finansējums LVL 58`000,- apmērā.

Pašlaik Latvijā darbojas pieci kopienu fondi Talsos, Lielvārdē, Valmierā, Alūksnē un Apē, Liepājā. Kopienu filantropijas attīstības programmas 2012 –...
Vairāk


Iespēja meža īpašniekiem

Meža īpašnieki, izmantojiet iespēju un uzlabojiet sava meža ekonomisko vērtību!

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) aicina meža īpašniekus izmantot iespēju un izkopt savas jaunaudzes un veikt mazvērtīgo mežaudžu nomaiņu ar ES finansiālu atbalstu, tādā veidā paaugstinot sava meža ekonomisko vērtību.
Ar 2012.gada 1.aprīli stājās spēkā tik ļoti gaidītie grozījumi Ministru kabineta 2009. gada 6. oktobra noteikumos Nr.1145 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības...
Vairāk


Seminārs lauku un mežu apsaimniekotājiem

    

21.martā plkst. 10:00  Ērgļu novadā, Ērgļu saieta namā
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra filiāles Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros organizē semināru "Par aktualitātēm...
Vairāk


Veselības ministrija informē

Veselības ministrija ir uzsākusi aktīvu un mērķtiecīgu darbu, lai samazinātu sekundāro neatliekamās medicīniskās palīdzības (turpmāk - NMP) izsaukumu skaitu, par mērķi izvirzot 2012.gadā samazināt izsaukumu skaitu vismaz par 2544 izsaukumiem.
2011.gadā sekundārie NMP izsaukumi  veidoja 27,7% no kopējā izsaukumu skaita. Minētie izsaukumi ir nelietderīgs NMP resursu izmantojums un būtiski ietekmē NMP dienesta operativitāti un iespējas ātri nokļūt negadījuma vietās, kur jāpalīdz patiešām kritiski smagiem pacientiem vai cietušajiem.
Lai informētu iedzīvotājus par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām  2012.gadā janvārī ir uzsākta sociāla...
Vairāk

     Februāris 2019     
123
45678 910
111213 1415 1617
1819 2021 22 23 24
2526 2728
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit