Svētdiena, 15. septembris
Šodien sveicam: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt





Starta programma

Hipotēku banka biznesa uzsācējiem palīdzēs segt aizdevuma procentu maksājumus.
Lai veicinātu uzņēmējdarbības aktivitāti visos Latvijas reģionos, Hipotēku banka jau vairākus gadus piedāvā īpašu valsts atbalsta programmu – Starta programmu. Programma paredzēta jaunajiem uzņēmējiem un tiem, kas vēl domā par biznesa uzsākšanu. Šovasar Starta programmā ieviests jauninājums – aizdevuma procentu subsīdija, kas palīdzēs aizdevuma procentu maksājumu segšanā.
Aizdevuma procentu subsīdija nozīmē, ka biznesa uzsācējiem, kas savas idejas īstenošanai finansējumu ir aizņēmušies Hipotēku bankas Starta programmā, atkarībā no uzņēmuma darbības...
Vairāk


Izsludināta pieteikšana novada vēlēšanu komisijas kandidātiem

Ērgļu novada pašvaldības dome IZSLUDINA  Ērgļu novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanu. Pieteikšanas termiņš līdz šā gada  20.septembrim. Pieteikumi jāiesniedz pašvaldības kancelejā Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā, darbdienās no plkst. 8:00 līdz 12:30 un no plkst. 13:30 līdz 16:00.
Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu:
   - Par vēlēšanu komisijas locekļiem var būt  Latvijas...
Vairāk


Izstāde „Ērgļi pāri robežām” apskatāma Ērgļos

Latvijas Dabas fonda veidotā lielizmēra fotogrāfiju izstāde „Ērgļi pāri robežām” šobrīd tiek izstādīta Ērgļu saieta namā - Rīgas ielā 5, Ērgļos. Izstāde atvērta katru dienu no 26. līdz Ērgļos izstāde būs skatāma līdz 14. augustam, bet pēc tam tā ceļos uz Veclaicenes pagasta Kornetiem.
Izstāde ir foto stāsts par divu retu un aizsargājamu plēsīgo putnu – jūras ērgļa un zivjērgļa – dzīves stāstiem. Izstādē redzami šo harizmātisko putnu portreti, mājas un ģimenes, kā arī medību stāsti. Fotogrāfiju autori ir Igaunijas un Latvijas...
Vairāk


Aicinājums piedalīties lāpu skrējienā „Apkārt Latvijai”

Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus pieteikties lāpu skrējienam gar Latvijas robežu - „Apkārt Latvijai”.
„Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir laipni aicināts piedalīties skrējienā, tādējādi apliecinot mūsu tautas vienotību. Pirms 21 gada bija ārkārtīgi svarīgi apliecināt un nostiprināt mūsu valsts faktisko teritoriju, atjaunojot valsts teritoriālās robežas.
Šodien situācija ir citāda. Tomēr, arī šobrīd mūsu ikdienā...
Vairāk


Lauku atbalsta maksājumi par pienu

Lauku atbalsta dienests (LAD) no šī gada 18.jūlija uzsāk avansa izmaksu atdalītajam pārejas posma valsts atbalsta maksājumam par pienu (APKV). Avansu 70% apmērā saņems tie lauksaimnieki, kuri ir izpildījuši atbalsta saņemšanas nosacījumus.

Atbalsta likme par vienu piena tonnu ir LVL 17.24. Savukārt avanss 70% apmērā ir LVL 12.07 par tonnu.
APKV ir vēsturiskais maksājums par references periodā (2006./2007.gadā) realizētajām piena tonnām piešķirtās kvotas ietvaros.
Papildu informāciju var iegūt, atverot LAD mājas lapu www.lad.gov.lv


Vairāk

7.Ērgļu novada svētki

 

No 26.jūlija līdz 28.jūlijam notiks 7.Ērgļu novada svētki!

Svētku programma

 


Vairāk

Kapusvētki novada kapsētās
Kapusvētku norises laiki:
27.jūlijā plkst.15.00 Jumurdas kapos
27.jūlijā plkst.17.00 Vējavas kapos
10.augustā plkst.12.00 Miera kapos
10.augustā plkst.15.00 Sauleskalna kapos
10.augustā plkst.15:00 Runakalna kapos
10.augustā plkst 17:00 Liepkalnes kapos
17.augustā plkst.16:00 Sausnējas kapos
17.augustā plkst. 14.00 Katrīnas kapos
7.septembrī plkst.13.00 Blaumaņa kapos...

Vairāk

Disku golfa trases atklāšana

27.jūlijā plkst. 10.00 atrakciju parkā "Braku takas" atklās disku golfa trasi.

Disku golfs pastāv jau vairāk nekā 50 gadus, un tas tiek spēlēts līdzīgi kā tradicionālais golfs, tikai bumbiņas vietā, kas jāiesit bedrītē, disku golfā lidojošais šķīvītis jeb disks jātrāpa speciālā grozā. Uzvar tas, kas savu disku visos  laukuma grozos ir trāpījis ar mazāko kopējo metienu skaitu. Spēle notiek mežā, pļavās un parkā. Apvidus dabīgie koki, krūmi un dīķi kalpo kā šķēršļi metienam, padarot spēli interesantāku un...
Vairāk


Dziesmu un deju svētki sākušies arī Ērgļu novadā

Svētdien, 30.jūnijā, brīdī, kad Saule pagastu centros atradās pašā zenītā, Ērgļos, Sausnējā un Jumurdā tika pacelti  XXV Dziesmu svētku un XV deju svētku karogi. Tas bija kā apliecinājums, ka arī mūsu puses cilvēki aktīvi piedalās skaistajos tautas  svētkos.
Svētdienas vakarā jau saņemta lieliska ziņa: esam laureātu vidū! Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika latviešu tautastērpu skate, un tautastērpu skates godalgoto laureātu vidū, nominācijā "Uzņēmēju, Tautas lietišķās mākslas studiju, amatnieku biedrību...
Vairāk


Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013” laureāts

Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” 2013.gada martā izsludināja konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”. Grupā Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā  1.vieta Ērgļu profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcai (Ērgļu novads, Ērgļi, Lauksaimniecības iela 14).
Konkursa laureāti balvā saņēma dāvanu kartes 150 latu vērtībā no “Akzo Nobel Baltic” un pie mājas piestiprināmu plāksni „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”.
Konkurss...
Vairāk





     Septembris 2019     
1
23456 7 8
910111213 1415
16171819 20 2122
23 24 25 26 27 2829
30
ĒRGĻU NOVADA KARTE



DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit