Piektdiena, 26. februāris
Šodien sveicam: Mētra, Evelīna, Aurēlija
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās

Vidzemes Augstskola (ViA) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru Valmierā rīko kārtējo bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”, kurā aicināti pieteikties visi, kas apsver iespēju uzsākt uzņēmējdarbību vai tikko to ir uzsākuši. Īpaši tiek gaidīti interesenti, kuriem nav priekšzināšanu šajā jomā, jo apmācību laikā uzsvars tiks likts uz to, kā savu, varbūt pat visneprātīgāko, biznesa ideju noformulēt, uzņemties iniciatīvu, piesaistīt finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai un...
Vairāk


Orientēšanās sacensības APKĀRT ĒRGĻIEM

19.oktobrī plkst.12.00 pie Ērgļu vidusskolas starts orientēšanās sacensībām "Apkārt Ērgļiem".
Pieteikšanās līdz 15.oktobrim mājas lapā www.okarona.lv. Aicināti visi interesenti. Plkst. 13.00 būs iespēja iepazīties ar orientēšanās sportu instruktora pavadībā.


Vairāk

Lauku E lapas oktobrī

Lauku E-Lapa 03.10.2014.

 Lauku E-Lapa 10.10.2014.

Lauku Lapa Nr.10.(115)

Lauku E-Lapa 17.10.2014.

 Lauku_E-Lapa_24.10.2014.

Lauku E-Lapa_31.10.2014.


Vairāk

Jauniešu forums SOLIS 2014

Biedrība “Latvijas jauno zemnieku klubs” izsludina pieteikšanos dalībai jauniešu izaugsmes forumā SOLIS 2014, kas šogad norisināsies jau trešo reizi.
Forums ilgs 3 dienas, no 17. līdz 19. oktobrim, un kopumā tas pulcēs vairāk nekā 70 jauniešus no visas Latvijas.
Kā ierasts, galvenās foruma tēmas ir uzņēmējdarbība un lauksaimniecība, ar interaktīvu diskusiju un lekciju palīdzību un vizītēm saimniecībās un Zemkopības ministrijā jaunieši uzzinās, kā uzsākt uzņēmējdarbību laukos, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem jāsaskaras, darbojoties šajā nozarē, un iedvesmosies, klausoties citu veiksmes stāstos.
Vairāk


Pašvaldības nekustamā īpašuma izsole

Ērgļu novada pašvaldības nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads izsole

Ērgļu novada pašvaldība izsludina pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, mutisku izsoli ar augšupejošu soli 2014.gada 05.novembrī  plkst.11.00 Ērgļu novada pašvaldības telpās Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā .
 Nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi,...
Vairāk


LAD izsludinātie konkursi

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam „Arodapmācības un informāciju pasākumi” ar kopējo publisko finansējumu 347 052 EUR (trīs simti četrdesmit septiņi tūkstoši piecdesmit divi eiro). Informācija vairāk.

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku...
Vairāk


Uzņēmējiem pievilcīgi jauninājumi ALTUM piedāvātajās valsts atbalsta programmās

„Latvijas Attīstības finanšu institūcijā Altum” aktīvi īsteno valsts atbalsta programmas, un izsniedz valsts atbalsta programmu aizdevumus uzņēmējiem, kuriem ir grūtāk saņemt finansējumu komercbankās. Mazāki un lielāki aizdevumi pieejami plašam uzņēmēju lokam. Šobrīd ALTUM īsteno kopumā septiņas uzņēmējdarbības valsts atbalsta programmas, kas paredzētas gan iesācējiem biznesā un jauniem projektiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu un celt konkurētspēju. Vairākas programmas paredzētas lauksaimniekiem. ALTUM ietilpst „Attīstības finanšu institūcijas” koncernā.

Turklāt, rudens ALTUM sācies ar...
Vairāk


Tiks sniegts atbalsts kūtsmēslu krātuvju būvniecībai

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka tiks sniegts atbalsts jaunu kūtsmēslu krātuvju būvniecībai, esošo kūtsmēslu krātuvju rekonstrukcijai, nepieciešamo būvmateriālu un stacionāro iekārtu iegādei. Pasākuma mērķis ir modernizēt lauksaimniecības uzņēmumus, lai uzlabotu to ekonomiskās darbības rādītājus un konkurētspēju.
Sešpadsmitās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana Lauku attīstības programmas pasākumam „Lauku saimniecību modernizācija” lauku saimniecībām notiks no 2014.gada 17.oktobra līdz 2014.gada 19.novembrim. Kopējais publiskais...
Vairāk


CLICK SEMINĀRS MAZIEM UN VIDĒJI LIELIEM UZŅĒMUMIEM

DPA sadarbībā ar Microsoft Latvija aicina Jūs apmeklēt semināru CLICK, kas balstīts uz IT rīku un risinājumu demonstrācijām. Seminārā varēsiet uzzināt un redzēt, kā strādā jaunākie IT rīki  un kādas priekšrocības tie sniedz mazas un vidēji lielas uzņēmējdarbības vadīšanai un attīstīšanai. Tapāt, uzzināsiet par biežāk pieļautajām drošības kļūdām darbā ar datoru un interneta vidē un, kā tās novērst, lai pasargātu sava uzņēmuma datus.
Datums: 2014.gada 2.oktobris
Laiks: 09:00 AM - 2:00 PM 
Vieta: Microsoft Latvija birojs, Zaļā iela 1, Rīga
Reģistrācija: līdz 29. septembrim 
     
Vairāk


Latvija gatavojas UNESCO nedēļai

No 13. līdz 19. oktobrim jau ceturto gadu Latvijā norisināsies UNESCO nedēļa. Tajā ikviens, īpaši skolas, bibliotēkas, atmiņas institūcijas un dažādas organizācijas aicinātas iepazīt kultūras mantojumu, kas iekļauts kādā no UNESCO starptautiskajiem vai nacionālajiem sarakstiem. To var darīt caur personisko pieredzi vai citu cilvēku atmiņām, stāstiem un leģendām.
“Mantojums kļūst pieejams un izprotams, ja to iedzīvina pats cilvēks – caur savām atmiņām, dzīvesstāstiem, leģendām un nostāstiem,” – Baiba Moļņika, UNESCO LNK ģenerālsekretāres p....
Vairāk

A- A A+ T T T T
     Februāris 2021     
1234567
891011121314
15161718 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2021 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit