ĒRGĻU
apvienība
Otrdiena, 16. aprīlis
Šodien sveicam: Mintauts, Alfs, Bernadeta
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Buklets "Kā rīkoties krīzes situācijā"

Lai stiprinātu Latvijas un tās iedzīvotāju drošību, jau no 2016. gada Latvijā tiek veidota visaptverošas valsts aizsardzības sistēma, kurā uzsvars tiek likts uz ikviena iedzīvotāja atbildību krīzes situācijā. Lai izglītotu Latvijas iedzīvotājus par to, kā rīkoties krīzes gadījumā un kā savu drošību stiprināt jau šodien.

2020. gada 3. jūnijā Aizsardzības ministrija prezentēja bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”, kas izstrādāts sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās...
Vairāk


SIA „ŪDAS” paziņojums par plānoto ūdens ražošanas un piegādes pakalpojumu kā arī kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas tarifu maiņu

No 2022.gada 1.marta tika plānots mainīt  ūdensapgādes un  kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu tarifu.

Veicot pārrunas ar Madonas novada domi un Ērgļu apvienības pārvaldes vadību, tika nolemts tarifus nemainīt. Viss paliek pa vecam. Lūdzam izprast situāciju un veikt norēķinus par pakalpojumiem savlaicīgi, lai SIA „ŪDAS” varētu turpināt sniegt iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus.

SIA „ŪDAS” valdes loceklis Juris Šaudiņš


Vairāk

Madonas novada dome pieņem rezolūciju Krievijas Federācijas nosodījumam

1. martā, Madonas novada dome ārkārtas sēdē vienbalsīgi pieņēma rezolūciju, kurā pausts nosodījums Krievijas Federācijas militārajam uzbrukumam Ukrainai un atbalsts karadarbībā cietušajai Ukrainas tautai.

 

Rezolūcijas teksts:

"2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija uzsāka neizprovocēta plaša mēroga militāro agresiju pret Ukrainu un ieveda karaspēku neatkarīgās valsts teritorijā.

Ukrainas tauta šobrīd cīnās pret agresoru. Tā cīnās par sava valstiskuma saglabāšanu. Tā cīnās par brīvību. Tā cīnās par mums.

Šajā...
Vairāk


Aicinām Madonas novada iedzīvotājus palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem!

Krievijas armija 24. februārī ir iebrukusi Ukrainā un pārkāpusi neatkarīgas valsts robežas. Mēs nedrīkstam bezspēcīgi noskatīties uz nežēlīgu un bezjēdzīgu uzbrukumu Ukrainai. Katram ir jārīkojas, lai palīdzētu bērniem, sirmgalvjiem, mammām un tētiem, kuriem uzbrūk Krievijas armija.

Taču aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, saprātīgiem un nepārspīlēt, cenšoties no labas sirds ziedot pārtiku (kam īss termiņš), higiēnas un medicīnas preces u.tml. Palīdzības organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus individuāli nedoties uz robežkontroles punktiem,...
Vairāk


Medību skola piedāvā apgūt kursus mednieka vai medību vadītāja apliecības iegūšanai Ērgļos

Mednieku skola “Taurs” Ērgļu reģiona iedzīvotājiem piedāvā apgūt kursus, kuri nepieciešami mednieka, vai medību vadītāj apliecības iegūšanai.

Vienīgā mednieku mācību iestāde Latvijā , kur pieejams viss jaunajam medniekam, vai medību vadītājam nepieciešamais vienuviet. Mūsdienīgi risinājumi un gandrīz 100% efektivitāte mednieku eksāmenos.

Mednieku kursi. Plašs kursu piedāvājums. Regulāri mednieku kursi  klātienē, vai  Zoom platformā - mācies darba dienu vakaros, vai brīvdienās. Zinoši un profesionāli savas...

Vairāk

Paziņojums par ūdens padeves pārtraukumu 17. februārī Ērgļos

SIA “ŪDAS” informē, ka saistībā ar ūdensvada avāriju, 17. februārī, no plkst. 14.00 līdz avārijas novēršanai tiks pārtraukta ūdens padeve Ērgļos no ugunsdzēsēju depo uz Rīgas pusi.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Vairāk

Sākusies pavasara uzņemšana biznesa inkubatoros

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2022. gada pavasara uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai sava reģiona LIAA biznesa inkubatorā.

No 2022. gada 21. februāra līdz 21. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās divpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā. 

 

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām,...
Vairāk


Atvērta pieteikšanās mācībām pieaugušajiem ES fondu projektā

27. janvārī, sākās pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). 7. kārtā strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no gandrīz 800 izglītības programmām, kas ir līdz šim lielākais mācību piedāvājums vienā projekta kārtā. Pieteikties mācībām līdz 24. februārim var mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.    

Šajā kārtā pilnveidot...
Vairāk


Ērgļu VPVKAC darba laiks

No šī gada 1. februāra VALSTS UN PAŠVALDĪBAS VIENOTAIS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS (VPVKAC) Ērgļu bibliotēkā Rīgas ielā 5, Ērgļos apmeklētājus pieņem:

Otrdien: 10.00-17.00

Trešdien: 10.00-17.00

Ceturtdien: 10.00-17.00

Piektdien: 10.00-17.00

!!! Lai saņemtu pakalpojumus pirmdienās un sestdienās lūgums...
Vairāk


Ziemas prieku un sporta diena Ērgļos

Nāc pats, ar draugiem vai ģimeni un izbaudi ziemas priekus!

Ziemas prieku un sporta diena Ērgļos

10.00 pie Ērgļu vidusskolas

Hokejs, dīķa hokejs, slidošana, piku mešana mērķī, pāru slēpojums, ragaviņu nobraucieni u.c. sīkmači.

Foto stūrītis - retro slēpēs, slidas un ragavas!

Dalībniekiem zupa, karsta tēja un...
Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2024 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit