Sestdiena, 19. oktobris
Šodien sveicam: Drosma, Drosmis, Elīna
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Pasākumi ESF projekta realizācijas ietvaros

Eiropas Sociālā fonda 9.2.4.2. projekta  „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros marta mēnesī Ērgļu pašvaldībā tiks īstenoti sekojoši pasākumi:
1)      vingrošanas nodarbību kopums iedzīvotājiem kas vecāki par 54 gadiem;
2)      2 pasākumu kopumi bērniem fiziskās sagatavavotības stiprināšanai un pareizas elpošanas tehnikas apguvei;
3)      2 rotaļu nodarbības bērniem par veselīga uztura...

Vairāk


Biznesa inkubatorā notiks atvērto durvju diena BIZNESA PIETURAS

14.martā plkst. 10:00-16:00 Madonas biznesa inkubators aicina uz atvērto durvju dienu “Biznesa pieturas”. Jau otro reizi vienuviet inkubatorā tiks sapulcināti dažādu programmu pārstāvji, kas sniedz finansiālu un konsultatīvu atbalstu biznesam.
Biznesa “pieturvietās” varēs uzzināt par šādu atbalstu:
•    Biznesa inkubatora un citas atbalsta programmas no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)
•    Finanšu institūcija Altum: valsts atbalsts...

Vairāk


MKPC Madona rīko informatīvu semināru

6.martā Ērgļu saieta namā, Rīgas ielā 5, Ērgļos, SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" MKPC Madona aicina uz informatīvu semināru "Valsts un ES atbalsts lauksaimniecībai un meža īpašniekiem 2018.gadā. Atbalsta apjoms, tā saņemšanas nosacījumi. Dabas aizsardzības pārvaldes aktualitātes"
Darba kārtība:
10:00 - 11:00 ES atbalsta pasākumi meža īpašniekiem 2017. gadā, 5. kārta. Zināšanu pārneses pasākumi:arodapmācību projekts ( mācību iespējas par meža tēmām) konsultāciju...

Vairāk


Biznesa inkubatorā notiks darbnīca pārdošanas prasmju uzlabošanai

2018.gada 28.februārī plkst.13:00-18:00 LIAA Madonas biznesa inkubators rīko praktisku semināru – darbnīcu, lai apgūtu efektīvas tehnikas darbā ar klientiem un jaunu klientu piesaisti.  Semināru vadīs Jānis Viegliņš, SIA “Pārdošanas skola” dibinātājs, dažādu kursu vadītājs un uzņēmumu konsultants pārdošanas jautājumos. Kā dažas no seminārā plānotajām tēmām var minēt: pārdošanas formas un piemērotākie kanāli, lojalitātes veidošanās un dialoga un pārliecinošu sarunu veidošana ar...
Vairāk


SIA LLKC piedāvā mācības

SIA LLKC Madonas konsultāciju birojs organizē bezmaksas bioloģiskās arodapmācības.

Mācību  sākums 22. februārī plkst. 10.00 (ceturtdien) līdz plkst. 16.30 un tās notik katru otrdienu, ceturtdienu. Mācības beidzas 15. martā,  27. martā jānokārto eksāmens.

Mācību laikā būs dienas kad mācības notiks tikai biroja telpās un būs...
Vairāk


Bezmaksas sociālie pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem

Īstenojot deinstitucionalizācijas procesu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions aicina tos vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem un kuriem ir noteikta invaliditāte, doties uz savas pašvaldības sociālo dienestu, lai pieteiktos sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai bez maksas. Vidzemē projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistījušās visas 26 pašvaldības, un ikvienā no tām jau...
Vairāk


Notāru dienas 2018 – kā sevi pasargāt?

27. un 28. februārī jau 13. reizi visā Latvjiā norisināsies Notāru dienas. To laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt notāra bezmaksas konsultāciju un iegūt atbildes uz sev interesējošajiem juridiskiem jautājumiem. Šogad Notāru dienās īpaša uzmanība tiks pievērsta gan sabiedrības informēšanai par to, kā sevi pasargāt no krāpniekiem, gan arī tam, kā nekļūt par upuri iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.
Zvērinātu notāru pieredze rāda, ka mūsdienās noziegumu forma...

Vairāk


Gada farmaceits 2017 balvas ieguvēja Inta Olte

9.februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”  balvu “Gada farmaceits 2017” saņēma “BENU aptieka” Ērgļos farmaceite, ilggadīgā Ērgļu aptiekas vadītāja Inta Olte.
Gada balvas uzvarētājus medicīnas nozarē nosaka Latvijas iedzīvotāji Latvijas Ārstu biedrības organizētajā elektroniskajā balsojumā par labākajiem gada mediķiem 13 dažādās nominācijās.

Inta Olte visu savu darba mūžu strādājusi...
Vairāk


Uzklausīšanas sanāksme par Vidusdaugavas SPAAO sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2018.gada 27.februārī plkst.12.00 cieto sadzīves atkritumu poligona „Dziļā vāda” administrācijas ēkā, Mežāres pagastā, Krustpils novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Vidusdaugavas SPAAO” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma sadzīves atkritumu poligonā „Dziļā vāda” tarifu projektu.
Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA „Vidusdaugavas SPAAO” pilnvaroto pārstāvi, kas skaidros iesniegtā sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu projekta būtību un...

Vairāk


Dalīsies ar pieredzi dalībai starptautiskās tirdzniecības misijās un izstādēs

Otrdien, 13.februārī plkst.17:30 Madonas biznesa inkubatorā notiks ikmēneša Jauno uzņēmēju kluba tikšanās. Pasākumā uzņēmēja Līga Lieplapa (IK “55 mārītes”) dalīsies pieredzē ar uzņēmuma dalību dažādās starptautiskās tirdzniecības misijās un izstādēs. Būs iespējams dzirdēt, kā uzņēmums var pieteikties šādam atbalstam, un kāds process jāveic, lai varētu sevi pārstāvēt Latvijas stendos nozīmīgās starptautiskās izstādēs. Uzņēmums “55 mārītes” piedāvā dabīgas zāļu tējas...
Vairāk

     Oktobris 2019     
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 1213
1415 161718 1920
2122232425 26 27
28293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit