Trešdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Linda, Janīna
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Seminārs par VID nodokļu kontroli uzņēmumā

2018.gada 9.februārī  aicina uzņēmējus piedalīties seminārā „Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā“
Semināra mērķis:
Iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.


Vairāk


Konkurss Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2017

Labklājības ministrija (LM) no 16.janvāra līdz 15.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017.”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pretendenti...
Vairāk


Atjaunota satiksme autoceļa P79 Koknese-Ērgļi posmā

Ņemot vērā, ka satiksme autoceļa P79 Koknese–Ērgļi posmā ir atjaunota, maršruta Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi, Nr.6517 Ērgļi–Liepkalne–Sausnēja un Nr.6367 Ērgļi–Liepkalnes skola autobusi kursē saskaņā ar ierasto braukšanas shēmu un vairs netiek novirzīti pa apvedceļu.

AS CATA apkalpotajā maršrutā Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi ir atjaunota pasažieru apmaiņa pieturvietā Ķikuti. Tāpat pieturā Ķikuti un Barkaži pasažieru...
Vairāk


Noslēdzies konkurss ZIEMASSVĒTKU MIRDZUMS

16. janvārī Ērgļu saieta namā notika konkursa “Ziemassvētku mirdzums” noslēguma pasākums, kurā tika izteikts vērtējums un atzinības visiem tā dalībniekiem.
Konkurss notika aizvadītā gada decembrī, un tajā varēja piedalīties gan juridiskas, gan fiziskas personas. Tā mērķis bija veicināt iedzīvotāju līdzdalību Ziemassvētku un Jaunā gada noskaņas radīšanā Ērgļu novadā.
Tā kā konkursam tika pieteikti 6 dalībnieki, tad vērtēšanas komisija 4 cilvēku sastāvā apskatīja un novērtēja arī konkursam nepieteiktos...

Vairāk


Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls Ērgļos notiks no 2.-3.martam

Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls (turpmāk – Ziemas festivāls) norisināsies Ērgļos no 2018. gada 2. līdz 3. martam. Līdz 27. februārim skolas aicina reģistrēties Latvijas Sporta federāciju padomes mājas lapā www.lsfp.lv.
Festivāla ilggadējais pasākuma organizators Juris Titovs informē, ka sinoptiķu prognozes nesola sniegu februāra sākumā, turklāt sniega trūkuma dēļ skolēniem nav bijusi iespēja sagatavoties un trenēties. Tā kā sniegs un ledus Ziemas festivālā ir neaizstājams, tā norisi nolemts pārcelt uz martu, cerot uz...

Vairāk


Praktiskais biznesa inkubatora seminārs

24.janvārī plkst.13:00 Madonas biznesa inkubatorā notiks praktisks seminārs “Facebook reklāmu darbnīca”. Semināra mērķauditorija ir jaunie un topošie uzņēmēji, kas attīsta sava zīmola mārketingu sociālajā tīklā Facebook.
Semināru vadīs sociālo mediju eksperti Sergejs Volvenkins un Dmitrijs Ņikitins no iMarketings.lv. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Facebook darbības principiem, reklāmu mērķauditoriju un biežāk pieļautajām kļūdām, kā arī praktiski darboties, izmēģinot apgūtās zināšanas...

Vairāk


Satiksmes ministrs apsekos pie Ērgļiem noslīdējušo ceļa posmu

Ceturtdien, 11. janvārī, plkst. 11.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis apmeklēs Ērgļu novadu un apsekos pie Ērgļiem noslīdējušā reģionālā autoceļa Koknese–Ērgļi (P79) posmu.
Kopā ar ministru autoceļu apsekos arī VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors.
Ministrs un atbildīgo uzņēmumu vadītāji arī apmeklēs blakusesošo autoceļu Ērgļi—Jaunpiebalga—Saliņkrogs (33), uz kura...

Vairāk


Iedzīvotāju zināšanai

29. janvārī no plkst. 10:00 līdz plkst.17.00 Ērgļos, Parka ielā 7 (pie slimnīcas) Mobilā diagnostika

Mamogrāfija:
•           ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli - BEZ MAKSAS
Vairāk


MKPC piedāvā jauno mednieku apmācības

Ar 2018.gada 20.janvāri MKPC Madonas nodaļa organizē grupu jauno mednieku apmācībām, LKB 2.stāva zālē, Poruka iela-2, Madonā.
Apmācības notiks sestdienās un svētdienās, praktiskās apmācības šautuvē “Palejas” Praulienas pagastā.
Apmācību dalībnieki saņems izdales materiālus ar prezentācijām.
Šautuvē apmācības notiek pieredzējuša instruktora vadībā, tiek nodrošināts ierocis un 20 patronas šaušanai pa stāvošu un kustošu mērķi (mežacūku).


Vairāk


Slēgtā autoceļa Koknese–Ērgļi dēļ maršruti novirzīti pa apvedceļu

Valsts SIA Autotransporta direkcija paziņo, ka ilgstošu nokrišņu dēļ ir radīti bojājumi autoceļa P79 Koknese–Ērgļi posmā, tādēļ no  2018. gada 4. janvāra, ir slēgts ceļa posms no 32. kilometra. Ņemot vērā, ka ceļš nav izbraucams, satiksme ir novirzīta pa apvedceļu, līdz ar to ir veiktas izmaiņas maršrutā Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi, Nr.6517 Ērgļi–Liepkalne–Sausnēja un Nr.6367 Ērgļi–Liepkalne–Upmalas.

AS CATA apkalpotā maršruta Nr.5981 Aizkraukle–Ērgļi autobusi kursē pa apvedceļu, pasažieru...
Vairāk

     Augusts 2019     
12 34
56789 1011
1213141516 1718
1920 21 22 23 2425
2627282930 31
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit