Sestdiena, 19. oktobris
Šodien sveicam: Drosma, Drosmis, Elīna
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Aicinājums iedzīvotājiem

Ērgļu novada iedzīvotāji laipni aicināti 2018.gada aprīlī piedalīties Ērgļu novadā Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei  pašvaldībās” ietvaros notiekošajos ekonomiska un veselīga uztura gatavošanas meistarklases pieaugušajiem, vingrošanas pasākumu kopumi iedzīvotājiem kas vecāki par 54 gadiem, lekcija par psihisko veselību...
Vairāk


Pieteikšanās skolēnu vasaras darbam

Skolēnu vasaras darbs- “Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”
     Pieteikumus dalībai pasākumā NVA filiālēs var iesniegt no 2018.gada 19.marta līdz 4.aprīlim.  Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi. Par...

Vairāk


Informācija par lauku taktiskajām nodarbībām

 

No 2018.gada 26.marta līdz 2018.gada 29.martam Ērgļu un Madonas novada teritorijā notiks Sauszemes spēku mehanizētās kājnieku brigādes  karavīru lauku taktiskās nodarbības. Apmācībās piedalīsies aptuveni 15.karavīri. Nodarbību laikā karavīri pārvietosies kājām un militārajām transporta vienībām. Speciālie šāvienu imitācijas līdzekļi netiks izmantoti.


Vairāk

Pieaugušo izglītības iespējas

12. martā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāja otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā.


Vairāk


Par atbalstu vistrūcīgākajām personām

Labklājības ministrija sniedz aktuālu informāciju par izmaiņām Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām īstenošanas nosacījumos. Informatīvais materiāls šeit.

Infografika "Ceļš līdz pakām" 

 


Vairāk

Izstāde LATVIJAS GADSIMTS

Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, sadarbībā ar 64 muzejiem no visas Latvijas veido izstādi, kas veltīta Latvija simtgadei. Izstāde “Latvijas gadsimts” norisināsies Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā no 2018. gada 4. maija. Lai izstādes veidošanā iesaistītu sabiedrību, jo Latvijas gadsimts veidojas tieši no tās, tad ir radīta virtuāla izstādes veidošanas vietne www.latvijasgadsimts.lv/albums. Gadsimta albuma ideja ir aicināt ikvienu izveidot savu lappusi virtuālā Latvijas...
Vairāk


Informācija par elektroenerģijas izmaksu samazinājuma iespējām

AS "Sadales tīkli" piedāvā informāciju par iespējām samazināt kopējās izmaksas par elektroenerģiju:

Informatīvais materiāls.
Infografika Kā izvēlēties pieslēguma jaudu. 
Infografika Pieslēgšanas jaudas abc


Vairāk

Aicinājums visiem, kam Jumurda sirdī!

Nav lielu vai mazu cilvēku, nav lielu vai mazu  darbu – KATRS cilvēks un IKVIENS darbs, kas paveikts no sirds ir lielākā šīs vietas un laika vērtība.
Latvijas valsts simtgades svinības nav iedomājamas bez mums pašiem.
Aicinām un rosinām katru Jumurdas, Ērgļu novada iedzīvotāju padomāt un izdarīt no sirds kādu aktivitāti visa 2018. gada garumā kā dāvanu Latvijai, Jumurdai, līdzcilvēku un savam priekam. Lūgums to iemūžināt nelielā aprakstā ar fotogrāfijām un iesūtīt Jumurdas bibliotēkā, Sarmītei, kura apkopos...

Vairāk


VID semināri par Gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu

Līdz ar 1.martu ir sākusies Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tādēļ VID aicina apmeklēt bezmaksas apmācības visā Latvijā par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu.
Šī gada martā VID bezmaksas apmācības par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu notiks Madonā 14.03., 16.03., 21.03.,23.03.

Vairāk


Bezmaksas seminārs mazajiem un mikro uzņēmumiem, pašnodarbinātajiem

20.martā Madonas novada bibliotēkā notiks BEZMAKSAS seminārs mazo un mikro uzņēmumu darbiniekiem, un pašnodarbinātajiem, seminārs notiks sadarbībā ar Valsts darba inspekciju un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju.

Semināra programmā:
1.       OiRA – interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai;
2.       Mācību projekts mazajiem un mikro uzņēmumiem, un pašnodarbinātajiem;
3.       Lekcija...

Vairāk

     Oktobris 2019     
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 1213
1415 161718 1920
2122232425 26 27
28293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit