ĒRGĻU
apvienība
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Maruta, Alda
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Informatīvs seminārs lauksaimniekiem un privātmāju īpašniekiem “Lauki. Vide. Enerģētika.”

Madonas novada pašvaldība š.g. 18.maijā k/t “Vidzeme” organizē informatīvu semināru “Lauki. Vide. Enerģētika.”, kurā tiks sniegta informācija par aizvien aktuālām, kā arī pavisam jaunām tēmām saistībā ar lauku un vides sakārtošanas un energoefektivitātges uzlabošanas iespējām.
Nozaru speciālisti informēs par invazīvo sugu, jo īpaši Sasnovska latvāņu, normatīvo regulējumu, ierobežošanu un tās atbalsta mehānismiem, aktualitātēm lauksaimniecības nozarē, tostarp bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu zālājos,  atbalsta programmām...
Vairāk


Tiks uzstādīti konteineri lielgabarīta atkritumu savākšanai

Ērgļu apvienības pārvalde piedāvā bez maksas izmantot konteinerus lielgabarīta atkritumu savākšanai.

Konteineru novietošanas laiki un vietas:

Sidrabiņos no 13.05.2022. līdz 17.05.2022 īpašumā "Ozoli"; Jumurdā no 13.05.2022. līdz 17.05.2022 pie Jumurdas Saieta ēkas Ezera ielā 2; Ērgļos: no 13.05.2022. līdz 17.05.2022  Saules ielā 2 (pie dzīvojamās mājas); no 13.05.2022. līdz 17.05.2022 Oškalna ielā 10 (pie katlu mājas); no 13.05.2022. līdz 17.05.2022 Oškalna ielā 10 (pie katlu mājas);...

Vairāk

Iedzīvotāju tikšanās ar Madonas novada fonda pārstāvjiem

Šī gada 3. maijā Madonas novada fonda pārstāvji aicina iedzīvotājus: nāc un izsaki savu viedokli par vietas attīstību, kopienu sadarbību, uzņēmējdarbību, zaļo iepirkumu.

LEADER stratēģija 2023.-2027. nevar tapt bez JUMS! Lai arī LEADER ir "rāmji", krāsas un formas veido vietējie iedzīvotāji!


Vairāk

Aicinām aizpildīt anketu par NVO darbību Madonas novadā

Aicinām aktīvās organizācijas, kas darbojas Madonas novadā - nevalstiskās organizācijas, fondus, aktīvās kopienas, kas sniedz pienesumu novada iedzīvotājiem - aizpildīt anketu, lai apkopotu vienkopus informāciju par šobrīd aktīvām vietējā kopienā balstītām organizācijām.

Madonas novada pašvaldības mērķis ir apzināt kopienās balstītu organizāciju situāciju Madonas novadā, rosināt to savstarpējo sadarbību, līdzdarbošanos un pilsonisko līdzdalību, kā arī veicināt NVO sektora iniciatīvu attīstību un sadarbību ar Madonas novada...
Vairāk


Piedalies akcijā “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”

Saulespuķu lauki ir viens no Ukrainas simboliem, tāpēc pēdējā mēneša laikā saulespuķes cilvēkiem dažādās pasaules malās ir kļuvušas par vienu no Ukrainas brīvības un solidaritātes atbalsta zīmēm. Tajā pašā laikā zināms, ka darbošanās dārzā spēj mierināt prātu un sirdi – dārza terapija daudzviet pasaulē tiek izmantota, lai palīdzētu cilvēkiem pārvarēt psiholoģiskus pārdzīvojumus un traumas, tai skaitā arī posttraumatiskā stresa sindromu.

 

Šajā laikā, kad savās mājās, skolās un darbavietās uzņemam cilvēkus no Ukrainas un ik dienu...
Vairāk


Iedzīvotāju sapulce Ērgļos

13. aprīlī plkst. 18.00 Ērgļu saieta nama lielajā zālē notiks iedzīvotāju sapulce. Sapulcē tiks apspriesti jautājumi par SIA "ŪDAS" reorganizācijas procesu, informācija par komunālo pakalpojumu nodrošināšanu un daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu Ērgļos. 

Sapulcē piedalīsies Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja, domes vadības pārstāvji, kapitālsabiedrības...
Vairāk


SIA „ŪDAS” PAZIŅOJUMS PAR NORĒĶINU SISTĒMAS MAIŅU

Saskaņā ar Madonas novada pašvaldības 22.03.2022 domes lēmumu Nr. 172, tiek uzsākts Ērgļu pagasta SIA “ŪDAS” reorganizācijas process, kā rezultātā pašvaldības kapitālsabiedrība SIA ŪDAS” tiks pievienota Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Madonas ūdens”.

SIA “ŪDAS informē, ka saistībā ar šī reorganizācijas procesa uzsākšanu no 01.04.2022 tiek pārtraukta norēķinu patērēto ūdeni un kanalizācijas pakalpojumiem pieņemšana uz vietas Parka ielā 33.

Lūdzam veikt apmaksu par pakalpojumiem...
Vairāk


Sāk darboties Ukrainas atbalsta tālrunis nodokļu jautājumos

Lai operatīvi informētu un palīdzētu iedzīvotājiem un  uzņēmējiem, kuri sniedz atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem vai kuru uzņēmējdarbību ietekmējis karš Ukrainā, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 21. marta sāk darboties īpaši tam izveidots tālrunis nodokļu jautājumiem par atbalstu un sadarbību ar Ukrainu – 67120012.

 

Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.15 līdz plkst. 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.15 līdz plkst. 8.15-15.45.

Zvanot uz to, ikviens...
Vairāk


No 10.03. līdz 08.04. izsludināta parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par likuma par ostām atcelšanu.

Centrālā vēlēšanu komisija ir izsludinājusi parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētā likuma “Grozījumi Likumā par ostām” atcelšanu.

Parakstu vākšana notiek no 2022. gada 10. marta līdz 8. aprīlim.

SVARĪGI! Parakstu vākšana notiek, lai tautas nobalsošanā varētu lemt par šī likuma atcelšanu.

 


Vairāk

Apmaksā rēķinus Maxima veikalos Madonas novadā

Madonas novada pašvaldība lūdz Madonas novada iedzīvotājus – nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, nekustamā īpašuma nodokli maksāt maksāšanas paziņojumā norādītajos Madonas novada pašvaldības banku kontos:

A/S SEB Banka            konta Nr. LV83 UNLA 0050 0167 2574 6 A/S Swedbank              konta Nr. LV94 HABA 0001 4020 4157 6 A/S Citadele                  konta...

Vairāk
A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2022 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit