Trešdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Nils, Viktors
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

2012-01-04
Tiek uzsākta dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrācija vienotajā Pārvaldnieku reģistrā

Ekonomikas ministrija aicina dzīvojamo māju pārvaldniekus iesniegt nepieciešamos dokumentus reģistrācijai Pārvaldnieku reģistrā. Kā zināms, ar 2012.gada 1.janvāri dzīvojamo māju pārvaldniekiem ir jāreģistrējas Pārvaldnieku reģistrā, ko paredz Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums.
Dzīvojamo māju pārvaldniekiem ir jāiesniedz Ekonomikas ministrijā iesniegums par reģistrāciju dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā, kā arī dokumentu, kas apliecina pārvaldnieka vai tā darbinieku kvalifikāciju (apliecinātu kopiju). Minētos dokumentus iespējams iesniegt, ierodoties Ekonomikas ministrijā personīgi, nosūtot pa pastu vai elektroniski (elektroniski parakstītu atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu).
Reģistrā tiks apkopota būtiskākā informācija par tiem pārvaldniekiem, kuri darbojas vai vēlas darboties dzīvojamo māju pārvaldīšanas tirgū, kā arī par dzīvojamām mājām, kuras pārvalda attiecīgais pārvaldnieks un šī pārvaldnieka un viņa darbinieku kvalifikāciju.
Reģistra informācija būs publiski pieejama Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā, lai ikviens varētu iepazīties ar reģistra ierakstiem un tajā iesniegtajiem dokumentiem, nodrošinot vispusīgu informāciju par pārvaldniekiem gan dzīvojamo māju īpašniekiem, gan arī valsts un pašvaldību institūcijām.
Pārvaldnieks vai persona, kura vēlas piedāvāt pārvaldnieka pakalpojumus, tiks reģistrēta Reģistrā, ja iesniegtais iesniegums būs aizpildīts pilnīgi un tajā norādītās ziņas būs patiesas.
Reģistru veido un uztur Ekonomikas ministrija saskaņā ar Ministru kabineta 2011. gada 3. maija noteikumiem Nr. 343 „Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistra vešanas un aktualizēšanas noteikumi”.

Elita Rubesa-Voravko, LR Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67013193; E-pasts: elita.rubesa@em.gov.lv ; prese@em.gov.lv ; Web: www.em.gov.lv;


     Jūnijs 2019     
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit