Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Junora, Anšlavs
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

2011-11-23
Informācija sakarā ar AS "Latvijas Krājbanka" darbības apturēšanu

Lauku atbalsta dienests informē klientus par nepieciešamību mainīt AS „Latvijas Krājbanka” kontus

   Pamatojoties uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes lēmumu apturēt AS "Latvijas Krājbanka" finanšu pakalpojumu sniegšanu, Valsts kase līdz turpmākam paziņojumam nepieņems un neizpildīs maksājumu rīkojumus, kuros kā maksājuma saņēmēja konts būs norādīts AS "Latvijas Krājbanka" konta numurs.
   Tādejādi no 22.novembra Lauku atbalsta dienests (LAD) neveic atbalsta maksājumus uz to klientu kontiem, kuri atvēri AS „Latvijas krājbanka”.
   Lai netiktu aizkavēta 2011.gada tiešo maksājumu avansu saņemšana, LAD aicina klientus sniegt informāciju par mainīto bankas kontu.
   Klientiem jāizpilda fiziskas vai juridiskas personas reģistrācijas veidlapa, atzīmējot, ka tiek veiktas izmaiņas klienta datos. Bez tam pie jaunā konta jānorāda, vai tas būs pamatkonts, uz kuru LAD turpmāk pārskaitīs atbalsta maksājumus.
Veidlapas klienta datu maiņai pieejamas LAD mājas lapas www.lad.gov.lv sadaļā „LAD klientu reģistrācija”.
Aizpildītu un parakstītu iesniegumu jāiesniedz tuvākajā LAD reģionālajā lauksamniecības pārvaldē (RLP) vai jānosūta pa pastu. 
   LAD Klientu apkalpošana daļas līdz nedēļas beigām strādās pagarinātu darba laiku līdz 19.00, lai tās būtu pieejamas klientiem arī pēc darba dienas beigām. Informācija par reģionālo pārvalžu atrašanās vietām pieejama LAD mājas lapas sadaļā „Par mums” / „Klientu apkalpošana”.

Klientu apkalpošanas daļas tālrunis: 67027693, 67027684

Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienests INFORMĒ

   VID aicina nodokļu maksātājus, kuriem sakarā ar a/s „Latvijas Krājbankas” darbības apturēšanu radušās problēmas ar nodokļu nomaksu, pieteikt nodokļu samaksas termiņa pagarinājumu.
   Sakarā ar a/s „Latvijas Krājbanka” darbības apturēšanu Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) aicina visus nodokļu maksātājus, kuriem ir konti a/s „Latvijas Krājbanka” un kuriem ir radušās problēmas nodokļu normatīvajos aktos noteiktajos termiņos veikt nodokļu nomaksu, vērsties VID ar iesniegumu par nodokļu maksājumu samaksas termiņa pagarinājuma piešķiršanu.
   Iesniegumu par nodokļu samaksas termiņa pagarinājuma piešķiršanu nodokļu maksātāji var iesniegt elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (dokumentu grupa “Citi”  - dokumentu veids “Informācija VID klientu apkalpošanas centriem”), klātienē jebkurā VID Klientu apkalpošanas centrā, kā arī pieteikt  nodokļu samaksas termiņa pagarinājuma nepieciešamību telefoniski pa VID informatīvo tālruni 1898, izvēloties tēmu „Nodokļi, Elektroniskās deklarēšanas sistēma”. VID jau iepriekš atvainojas nodokļu maksātājiem par to, ka sakarā ar nodokļu maksātāju lielo interesi šajā jautājumā VID informatīvā tālruņa līnijas ir ļoti noslogotas.
   Pieteikumu, iesniegumu par nodokļu samaksas termiņa pagarinājuma nepieciešamību VID izskatīs maksimāli īsā laikā, nepārsniedzot septiņas dienas. Piešķirot  nodokļu samaksas termiņa pagarinājumu, nokavējuma naudas aprēķināšana tiks pārtraukta ar 2011.gada 21.novembri.
   VID vērš uzmanību, ka gadījumos, kad a/s „Latvijas Krājbanka” ir pieņēmusi izpildei nodokļu maksātāja maksājumu uzdevumu par nodokļu samaksu, taču nav izpildījusi to sakarā ar bankas darbības apturēšanu, VID neaprēķina nokavējuma naudu vai pārtrauc nokavējuma naudas aprēķināšanu uz laiku līdz tiek pieņemts lēmums par bankas darbības atjaunošanu vai bankrotu.
   Vienlaikus VID informē, ka VID nav iespējas veikt pieprasīto pārmaksāto nodokļu atmaksu tiem nodokļu maksātājiem, kuriem ir atvērts konts a/s „Latvijas Krājbanka”. VID aicina šos nodokļu maksātājus atvērt norēķinu kontu citā kredītiestādē vai arī informēt VID par savu jau esošo norēķinu kontu citā kredītiestādē, uz kuru nodokļu maksātājam veikt pārmaksāto nodokļu atmaksu. VID vērš uzmanību, ka fiziskajām personām, atverot jaunu kontu citā kredītiestādē, jāinformē par to VID, vēršoties jebkurā VID Klientu apkalpošanas centrā. Ar nodokļu maksātājiem, kuri pieprasījuši pārmaksāto nodokļu atmaksu un iesniegumā norādījuši a/s „Latvijas Krājbanka” kontu, VID darbinieki sazināsies telefoniski, lai informētu klientus un lūgtu sniegt informāciju par kontu citā kredītiestādē, uz kuru veikt pārmaksāto nodokļu atmaksu.

VID Sabiedrisko attiecību daļa  (tel. 67028691, 67028695, 29350642, 26558389)


     Maijs 2019     
123 4 5
6 7 8 9 10 1112
1314151617 1819
2021222324 2526
2728293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2019 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit