Trešdiena, 27. jūlijs
Šodien sveicam: Marta, Dita
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Izaicinājums brīvprātīgajiem!

Valsts probācijas dienests realizē projektu, kura mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšana darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts probācijas dienesta redzeslokā.
Ja piekritīsi iesaistīties, Tev tiks sniegta iespēja kļūt par Valsts probācijas dienesta brīvprātīgo līdzgaitnieku! Tas nozīmē - ar savu atrašanos līdzās un iedrošinājumu atbalstīt bērnus un jauniešus, sniedzot viņiem pozitīvu pieredzi par brīvā laika pavadīšanu. Tevi aicinās piedalīties interesantās apmācībās, kur Tu iegūsi unikālu pieredzi un...

Vairāk


Piesakies "Projektu naktij 2016" līdz 28. jūlijam.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau otro gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts 2016”. Festivāla mērķis ir veicināt programmas “Erasmus+” projektu izstrādi, t.i., ikvienam interesentam, kurš līdz šim nav īstenojis “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus, būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, izprast, kā savu ideju ietērpt projekta ietvaros.
“Projektu nakts 2016” notiks no 2016. gada 27. līdz 28. augustam, viesu namā “Turbas” (40 km attālumā no Rīgas...

Vairāk


Jaunie elektrības sadales tarifi – noderīgi padomi

1. augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)  apstiprinātie AS “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi). Mājsaimniecībām tiks pazemināta maksa par elektrības piegādi, kas lielākajai daļai iedzīvotāju kompensēs fiksēto maksu par elektrības pieslēguma nodrošināšanu. AS “Sadales tīkls” sniedz dažus noderīgus padomus, kas iedzīvotājiem būtu jāzina, lai sagatavotos gaidāmajām...
Vairāk


Par Swedbank bankomātu modernizāciju Ērgļos

Swedbank nepārtraukti seko līdzi savu pakalpojumu pieprasījumam, tostarp, cik izmantoti ir tās bankomāti un arī analizē cilvēku plūsmu, lai bankomātus novietotu vietās, kurās tiem varētu piekļūt pēc iespējas vairāk cilvēku. Tādēļ bankomāti pamatā tiek novietoti tirdzniecības vietās vai satiksmes mezglu tuvumā, kur tie ir pieejami lielam cilvēku skaitam. Tāpat nepārtraukti notiek esošo bankomātu nomaiņa ar jauniem, modernākiem aparātiem, kuros ir apvienota gan naudas iemaksas, gan naudas izņemšanas funkcija.


Vairāk


Valsts atbalsts grantu veidā jūsu daudzdzīvokļu mājas renovācijai un energoefektivitātes paaugstināšanai

Skaista dzīve sākas ar laimīgiem cilvēkiem un sakārtotu vidi ap sevi. Lai palīdzētu Jūsu daudzdzīvokļu mājai tapt sakoptai un tādai, kas taupa gan energoresursus, gan saudzē iedzīvotāju maciņus, no šā gada pavasara Latvijā ir pieejama jauna valsts atbalsta programma no Eiropas struktūrfondiem daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai.  
Kas var izmantot jauno daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes programmu? Ja daudzdzīvokļu mājā ir vismaz 5 dzīvokļi un vienam īpašniekam pieder mazāk nekā 20% no dzīvokļu skaita un nedzīvojamās telpas neaizņem vairāk kā 25 % no kopējās mājas platības, dzīvokļu īpašnieki ar...

Vairāk


Darba piedāvājums Pļaviņu novada ģimnāzijā

Pļaviņu novada ģimnāzija izsludina atklātu konkursu vakantajam Pļaviņu novada ģimnāzijas DIREKTORA VIETNIEKA IZGLĪTĪBAS JOMĀ, AUDZINĀŠANAS DARBĀ (uz nenoteiktu laiku) amatam.
Prasības pretendentiem/-ēm:
- Augstākā pedagoģiskā izglītība.
- Pieredze pedagoģiskā darbā (vismaz pieci gadi).
- Pieredze sadarbībā ar sociālajiem partneriem.
- Izpratne par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem.
- Zināšanas par audzināšanas darba saturu.
- Teicamas latviešu valodas zināšanas.
- Prasme strādāt komandā.
- Prasme argumentēt savu viedokli...

Vairāk


Līdz 2017.gada 1.janvārim atcelts termiņš obligātai suņu apzīmēšana ar mikroshēmu

Lai atvieglotu finansiālo slogu suņu īpašniekiem, kuru finansiālās iespējas ir ierobežotas, pieņemti grozījumi noteikumos par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību.

Grozījumi noteic, ka termiņš obligātajai suņu apzīmēšanai ar mikroshēmu jeb un reģistrācijai Lauksaimniecības datu centra (LDC) datubāzē tiek pārcelts no 2016.gada 1.jūlija uz 2017.gada 1.janvāri.

Lai paplašinātu personu loku, kurām atļauta suņu apzīmēšana...
Vairāk


MNF izsludina LEADER projektu iesniegumu pieņemšanas 4.kārtu

Nodibinājums „Madonas novada fonds” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 4.kārtu, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” ietvaros apakšpasākuma 19.2.„Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” 2.aktivitātē “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” un vietējās attīstības stratēģijas „Cilvēks, vieta, darbs Madonas reģionā...
Vairāk


MNF izsludina LEADER projektu iesniegumu pieņemšanas 5.kārtu

Nodibinājums „Madonas novada fonds” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 5.kārtu, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Latvijas Lauku attīstības programmas 20014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.1. „Vietas ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” un vietējās attīstības stratēģijas „Cilvēks, vieta, darbs Madonas reģionā 2015.-2020.”...
Vairāk


Aicinājums iesaistīties foto albuma veidošanā

Tiek veidots foto albūms "Vidzemē man būt!" kura tapšanā tiek aicināts jebkurš interesents. Albums atainos Vidzemi un vidzemniekus. Foto temati ataino Vidzemes dabu un kultūrvēsturisko vidi un sabiedrību, pielikumā norādīti konkrēti foto attēlu temati par 49 Vidzemes novadiem. Aicinājums pārskatīt pēdējos 3 gados tapušās fotogrāfijas vai doties un fotografēt tās šajā vasarā un iesūtīt albumam "Vidzemē man būt!".

Vairāk

     Jūlijs 2016     
12 3
45678 910
1112131415 1617
1819202122 2324
25262728 29 30 31
ĒRGĻU NOVADA KARTEAlternative content

Get Adobe Flash player

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2010 Ērgļu novada dome
Izstrādāts : DirectHit